Son Dakika

6/recent/ticker-posts

Header Ads Widget

Call of Duty: Revoke

 
oyundelisi.org
Call of Duty: Revoke

Oyun tanıtımlarımıza devam ediyoruz. "Call of Duty", gençliğimin oyunu.. En sevdiğim oyun diyebilirim. Bir çok farklı versiyonu çıktı PC, PC3; XBOX vs. Mobil sistemin hayatı ele geçirdiği bugünlerde mobil oyunun olmaması düşünülemezdi. Son çıkan oyunu Google Play Store'dan indirebilirsiniz. Umarım beğenirsiniz. Oyunun Google Palay store daki tanıtımını aşağıya ekliyorum. İyi eğlenceler.

Oyun hayatınızı kapsamamalı, sadece renk katıp sizi eğlendirmeli. Bir oyun sizi günlük rutininizden alıkoyuyorsa zararlıdır. Lütfen bu uyarımı dikkate alın.


Clash of Kings'in yapımcıları Activision ve Elex'in bir sonraki taktik MMO PvP oyunu Call of Duty®: Global Operations'ta orduları kontrol edin ve küresel çatışmaları yönetin!

Oldukça zehirli ve silaha dönüştürülebilir bir element olan Nuclium NM'nin (72) keşfi, küresel düzeni alt üst etmekle tehdit ediyor. Hükümetler ve özel operatörler sınırlı Nuclium arzını kontrol etmek için savaşırken, dünya anarşiye düşmeye başlar. Çatışmanın merkezinde, dünyayı egemenliği altına almak için silahlı Nuclium kullanmaya kararlı kötü niyetli bir şirket olan GLOBUS var.

Bunun gibi oyunlar sitemizde mevcut

Askeri üssünüzü kurun ve klasik Call of Duty karakterleri tarafından yönetilen modern bir ordu kurun. Ardından, dünyanın her yerinden oyuncuları fethetmek için kendi benzersiz stratejinizi kullanarak destansı çok oyunculu savaşlara dalın.

Dünyayı anarşiden kurtarmak için gerekenlere sahip olduğunu mu düşünüyorsun?
Call of Duty: Global Operations'ı şimdi indirin!


DETAYLI 3D GRAFİKLER VE EPİK SAVAŞ ALANLARI!
•Tamamen 3D, grafikler size modern savaşın en gerçekçi, nabzını yükselten gözlükleri için en ön sırada yer verir!

NOT: Call of Duty: Global Operations şu anda Beta'da ve sürekli olarak hataları düzelterek ve ek içerik ekleyerek oyunu geliştirmek için çalışıyoruz.
Oyunu geliştirmek için deneyiminiz sırasında her türlü geri bildirimi memnuniyetle karşılıyoruz. Geri bildirimde bulunmak için: callofdutyglobaloperations@gmail.com
ÖNEMLİ HABERLER için abone olun! -https://www.facebook.com/Call-of-Duty-Global-Operations-515423132265195/?modal=admin_todo_tour
_________________________________________________________
Not: Bu oyunu oynamak için internet bağlantısı gereklidir.

Lütfen bu uygulamanın arkadaşlarınızla bağlantı kurmanıza ve oynamanıza izin veren sosyal özellikler, gerçek paraya mal olan uygulama içi satın almalar ve oyunda heyecan verici etkinlikler veya yeni içerik gerçekleştiğinde sizi bilgilendirmek için anlık bildirimler içerdiğini unutmayın. Bu özellikleri kullanıp kullanmayacağınızı seçebilirsiniz.

NE ELEX NE DE AKTİVİSYON ÇEVRİMİÇİ OYUNUN YA DA ÖZELLİKLERİNİN KULLANILABİLİRLİĞİNE İLİŞKİN HİÇBİR GARANTİ VERMEMEKTEDİR VE ONLINE HİZMETLERİ KENDİ KENDİLERİNE UYGUN BİLDİRİMLE DEĞİŞTİREBİLİR VEYA SONLANDIRABİLİR.

© 2018 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION ve CALL OF DUTY, Activision Publishing, Inc'in ticari markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar ve ticari adlar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar