Son Dakika

6/recent/ticker-posts

Header Ads Widget

eFootball 2021 (PES 2021) 5.5.0 APK


eFootball 2021 (PES 2021)

PES mobile


    Futbol oyun ustası Konami eFootball 2021 ile tüm dünyayı kasıp kavuruyor. Android cep telefonları ve tabletlerle PES heyecanını yaşamak isteyenler için büyük şans. Oyun görsel efektler ve oynanma hızı açısından PC ile yarışır. Güçlü bir tablet yada telefonunuz varsa her yerde futbol oynama hazzını yaşamanız mümkün. 

    Yaklaşık 2GB boş alan gereken oyun için Wİ-Fİ kullanmanız elzem. Yoksa indirmeniz sekteye uğrayabilir ve tekrar indirmek zorunda kalabilirsiniz. Oyun yükledikten sonra 10 dakika daha bekleyip öyle yükleyin ya da güncelleme yapın.

    

Avrupa'nın En İyileri Burada

FC Barcelona, Manchester United, Juventus, FC Bayern München ve yeni özel ortağımız AS Roma dâhil olmak üzere üst seviye Avrupa futbolunun çok çeşitli resmi lisanslı kulüpleriyle oynayın!


Oyun oynamak için iyi bir internet bağlantınız varsa heyecanınız ikiye katlanır. Eğer futbol oyunlarını seviyorsanız oyundelisi.org'da yerinizi almalısınız.


Oyunla ilgili Konami yeni yaptığı açıklamada eFootball 2022'yi gelecek yıl yani 2022 yılı ilkbaharında piyasaya süreceklerini açıkladı. O zamana kadfar haftalık güncellemelerle eFootball 2021 devam edeceğe benziyor. 

Oyunla ilgili geniş bilgi ve indirme linki için Google Play Store sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 


Yorum Gönder

0 Yorumlar