Son Dakika

6/recent/ticker-posts

Header Ads Widget

Dream League Soccer 2021 MOD APK 8.31

dls 21 oyna indir mod apk


DLS 21 DLS 22 MOD APK OLARAK GÜNCELLENMİŞTİR.

Dream League Soccer 2021 MOD APK 8.31


Dream League Soccer Android Oyunu
Dream League Soccer , Avrupa liglerinden birkaç takımın yer aldığı kurgusal bir ligin alt sıralarından başlayarak takımınızı zafere götürmeniz gereken eğlenceli bir futbol simülatörüdür .

Oyunun en son sürümü DLS 2021.

Bu şekilde Futbol oyunları sitemizde mevcut..
Oyunun başında takımınız için bir isim seçmeli, kitinizi tasarlamalı ve bir kaptan seçmelisiniz. Bunu yaptıktan sonra Levante, Anderlecht ve Herenveen gibi birkaç mütevazı takımla bir ligde başlayacaksınız. Oradan daha yüksek bir bölüme geçmek için maçları kazanmaya başlamanız gerekecek.

Yol boyunca takımınızın tüm yönlerini yönetmelisiniz: stadyumunuzun tesislerini iyileştirin, takımınızın taktiklerini oluşturun, oyuncularla sözleşme imzalayın ve takımınızın başlangıç ​​takımı için tüm istatistikleri gözden geçirin. Tüm bunların sahaya çıkıp gol atmaya çalıştığınızda etkisi olacaktır.

Eğlence gerçekten oyun simülatöründe başlıyor. Yalnızca üç temel düğmeniz var: pas, şut ve çapraz - ancak bunlar harika bir kontrol sisteminin keyfini çıkarmanız için fazlasıyla yeterli. Bunları blok yapmak ve uzun paslar, driplingler, loblar ve çok daha fazlasını yapmak için kullanabilirsiniz.

Dream League Soccer en iyi futbollardan biridir. Google Play'de bulacağınız oyunlar ve en iyi yanı, tamamen ücretsiz olmasıdır. Reklamı kaldırmak için ödeme yapabilirsiniz, ancak ne aşırı ne de can sıkıcı olduğundan, gerçekten gerekli değildir.

Android 5 veya üstünü gerektirir
DLS 21 MOD APK 8.31 İNDİREBİLİRSİNİZ

Oyunu başlatmakta sorun yaşıyorsanız, bu seçeneği kullanın:

Google Play'den "DLS 2021" oyununu indirin ve bir süre oynayın, ardından silip MOD ve Play'imizi yükleyin!


               Dikkat! Bu siteden yazılım indirerek, kendi sorumluluğunuzda hareket edersiniz  "oyundelisi.org" web sitemizin kullanımıyla ilgili herhangi bir kayıp ve/veya hasardan sorumlu olmayacaktır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar