Son Dakika

6/recent/ticker-posts

Header Ads Widget

Real Boxing 2 MOD APK 1.14.9 indir ( Para Hileli)

    Real Boxing 2 MOD APK 1.14.9 ( Para Hileli)

Real Boxxing 2


    Vivid Games SA’nın spor oyunudur. Fragman yayınlandığından beri bir fırtına gibi esen oyun “mobil cihazlarda boks oynamak eğlenceli değil” kavramını tamamen değiştirdi. Bu oyun için en kanlı oyun terimi yanlış olmaz.

    Oyun unreal engine platformu üzerine kurulmuş, her hareketi gerçek oyuncularla simüle edilmiştir. Boksörün her yumruğunda kas seyirmelerini ve rakibin suratındaki patlama sesini hissedebiliyorsunuz. yara ve kan görüntüleri gerçek hayata çok benzediği için küçük oyun severlerin bu oyundan uzak durmalarını tavsiye ediyorum.

    Arena her şeydir..

    Boks arenası eski Roma gladyatör arenaları gibi heuyecanlı, seyirci seleri, tezahüratlaraı ve her yumrukta tepkileri görülmeye değer. Zayıf bir ruhunuz varsa bence uzak durun. Çünkü sert ve savaşçı ruhlar burada kazanabilir.

Böyle heyecanlı oyunlar istiyorsan bak burada ne var..

   

 Karakterlerinizi kendiniz seçin.

    Bu oyunda karakterlerinizi her şekilde değiştirebiliyor ve istediğiniz gibi özel kılabiliyorsunuz. Eldive ,kostüm ve formalar özel tasarlanmış ve göz zevkine hitap ediyor. Oyuncunuzu kas yapısından tutun, dövmesine ve önceki dövüşlerinde aldığı yara izlerine kadar tasarlayabiliyorsunuz.

Real Boxing 2’nin üç oyun modu bulunmakta:

  • Tek Oyunculu
  • Çok Oyunculu
  • Kariyer Modu

    Tek oyuncu modda tek boksörle hazırlık maçları yapıp hazırlanacaksın. Bu arada çok oyunculu modda online diğer oyuncularla maça çıkıp ter dökeceksin. Kariyer modunda ise yaptığın her maç kariyerinde bir basamak olup seni altın kemer yolunda zirveye taşıyacak. Bu yol zorlu, meşakkatli ve külfetli. Havlu atmak yok!


Oyunun normal sürümünü Google Play Store' da bulabilirsin. Bu tarz oyunlar şurada mevcut.

 


Real Boxing 2 MOD APK indir

Yorum Gönder

0 Yorumlar