Son Dakika

6/recent/ticker-posts

Header Ads Widget

Super Pixel Heroes 2021 v1.2.235 MOD APK

Super Pixel Heroes 2021 v1.2.235 MOD APK  Sınırsız Para

Süper pixel hero


    Street Fighter tarzı bir turnuva oyunu. Oyunu oynamak için internete ihtiyacınız yok. Oyunu indirdikten sonra karakterinizi seçin ve önünüze gelen tüm rakipleri yenerek zirvenin tadına varın. Artık şampiyon oldunuz. Dikkat et, her yendiğin savaşçıdan sonra daha da zor rakiplerle karşılaşacaksın.

    Super pixelde savaşırken canınız olmayacak. Her pixelinizi sizin canınız onları kaybetmeye çalışın. Rakibin güçlü piksellerine yapacağınız etkili ataklar size başarıyı daha erken getirecektir.

    

    KAHRAMANLARI TOPLA

    Super Pixel Heroes, Dinozorlar, Jungle Book kahramanları, Zombiler, Sci-fi Real, Shere Khan, Atom, Real Steel'den Zeus, King Zilla, Cyberpunk, Robocop gibi ünlü piksel kahramanları ve Sasha Banks, Kevin Ovens gibi ZOMBIE WWE gibi yeni karakterler sunar. Bu karakterlerin herbiri birbirinden güçlü savaşçılar. Mesela King Zilla düşmanları bir süreliğine sersemletme yeteneğine sahiptir, Dinozorlar koruma kalkanı oluşturma yeteneğine sahiptir, Atom uzaktan saldırı gerçekleştirme yeteneğine sahiptir,… Bu karakterler oyunun başında mevcut değildir. Kahramanların kilidini açma fırsatına sahip olmak için görevleri yerine getirmeniz, para kazanmanız veya diğer etkinliklere katılmanız gerekecek.
 
Bakıyorum bu oyunu beğendin. O zaman şu oyunu da dene..

    Sizi kışkırtan rakipleri komik KO saldırılarıyla ezin. Savaş sırasında topladığınız Kanama, Kritik Hasar, Sersemletme, Kuvvet Alanı ve Engel Kalkanı gibi özel becerilerle onları kovalayın, tekmelemek veya rakiplerinize saldırmak için zıplayın, ardından onları yok edin. Becerileri kullanmanın yanı sıra, oyun ekranını daha hızlı bitirmek için rakiplerinizi ateş topları, keskin tırtıklar gibi engellerin içine sokuyorsunuz.

    Son olarak, Super Pixel Heroes yeni bir dövüş oyunudur ve size harika eğlence anları sunmayı vaat ediyor. Üstelik bu oyunun boyutu oldukça hafif olduğu için düşük profilli birçok cihazda sorunsuz çalışıyor. Sadece Android 4.1 ve üzeri işletim sistemini kullanmanız yeterli. Bu oyunu hemen Google Play Store' kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

    Oyunun MOD'lu sürümü için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.Download Now

Yorum Gönder

0 Yorumlar