Mini football apk mod 1.7.6

Puan: 4.33 (Oylar: 3)

Mini Football, Football Strike'ın mini versiyonudur. Herkes bu oyunu indirip oynayabilir. Çok zor değil..

Mini Football apk mod 1.7.6 hileli  indir

Bu yepyeni futbol oyununun adı mini football apk..

Mini Futbolu diğer futbol oyunlarından ayıran nedir?

Mini Football apk, Football Strike'ın mini versiyonudur. Mini football hileli apk ilk özelliği şudur: Herkes oyunu indirebilir, açabilir ve anında oynayabilir. Çok resmi veya teorik değil.

Normal forvetlerden efsanevi yıldızlara kadar bu oyunda oyuncuları bir araya getirebilirsiniz. Güçlü bir ekip üyesi olmak için oyuncularınızı yükseltin. Ayrıca takımın dizilişini de değiştirebilirsiniz. "Sevimli" bir konfigürasyonla yenilmez bir kadro oluşturmak mümkündür.

Her spor oyunu meraklısını 100'den fazla ayar bekliyor. Logo, gömlek, pantolon, çorap, ayakkabı veya uygun topu seçerek takıma isim verin. Takımınız 400 farklı ayrdan oluşuyor.

Ayrıca; The fishercat ve Townscaper oyunları oyun delisi sitesinde sizleri bekliyor.

Takımınıza muhteşem bir galibiyet sunmak ve genel sıralamada kademeli olarak yükselmek için rekabet edin veya diğer oyuncularla katılın. Lig, Brass League'den All-Stars League'e kadar her hafta yeniden sıralanıyor. Bu nedenle, bir terfi istiyorsanız, yeterli puan kazanmak için hafta boyunca çok çalışmanız gerekir.


Mini Football mod apk oynamak zor mu?

Oyunun amacı, mümkün olan en gerçekçi ve erişilebilir deneyimi sağlamaktır. Yani yalnızca sol altta gezinme kümesi ve sağda kontrol oynatıcı eylemleri: Kaydır, Değiştir, Geç, Sprint... Bir seferde yalnızca 3 eylem gösterilir, bu nedenle senaryoya göre değişir.

Mini football apk hileli kontrol

Kimse. Basitçe, top kime ulaşırsa o seçilir. Oyuncunun ayağındaki dairesel simge, kontrolünüzü gösterir. Önemli olan tek şey sahadaki top. Diğer oyuncu da aynısını yapar. Top ve takımınızdan başka bir şey düşünmeyin.

Gerçek hayattan farklı olarak, rakibe engel olarak veya vurarak kötü oyun (veya faul yapılması) için sarı veya kırmızı kart verilmez.

Mini football 1.7.6 apk görselleri nasıl?

Mini Futbol mod apk oyuncuları, normalden biraz daha büyük bir kafaya, küçük ve şişman bir fiziğe sahiptir, ancak diğer büyük kafa spor aktiviteleri düzeyinde değildir. Bu mütevazı gecikme, oyuncuları sahadaki hızlı maçların gerçekliğine geri getirdi.

Mini Futbol hileli apk, çarpıcı 3D görsellere ihtiyaç duymaz, ancak her futbolcunun kendine özgü, kolayca hatırlanan bir yüzü vardır. Sahadaki herkes ritmik, rasyonel ve hızlı bir şekilde hareket eder.

Bunun dışında oyun, karmaşık grafik efektleri olmayan eğlenceli maçlara sahiptir. Bu ne bir övgü ne de bir slam. “Basit” oyunlar oynamayı sevenler için uygundur. İster 3D ve diğer göz kamaştırıcı özellikleri seven bir fütürist, ister minimalist olun, önemli olan nokta, her şeyin temelden başlamasıdır. Futbol oyununu kavramak için herkesin en az bir kez Mini Futbol oynaması gerekir. İtiraz, harika bir anda değil, sahadaki her oyuncunun adımlarında.

Oyun sesleri ve tribün

Tribünleri dolduran haykırışlar, her futbol maçının değerli manevi gıdasıdır. Mini Futbolda küçük ve yüksek ses efektleri boldur. Bu kalecinin çaresizliğinin ve takım arkadaşlarının bağırışlarının sesi... Gerçek bir futbol maçı gibi bu oyunu oynamak sizi gerçekten heyecanlandıracak.

NOT: Eğer hileli oyunu yükleyemezseniz. Google play store üzerinden resmi sürümünü yüklemeye başlayın yüzde 1 den sonra iptal edip çıkın MOD sürümünü tekrar yükleyin.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar