Ni no Kuni Cross Worlds Apk hileli mod

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

Ni no Kuni Cross Worlds apk, 5. Seviye bir aksiyon rol yapma oyunudur. Ana Ni no Kuni serisinden yeni, bağımsız bir evrende geçen bir açık dünya aksiyon RPG'sidir. Oyuncular, iki diyarı birleştirmek için hem Kingdom of Ding Dong hem de Empire of Hoshido'dan karakterlerin kontrolünü alacaklar. Cross Worlds, avcılık, balıkçılık ve demircilik gibi aktivitelerin yanı sıra farklı patron karşılaşmalarını içerecek.

Ni no Kuni Cross Worlds apk Hileli Mod indir 1.01.002

Ni no Kuni Cross Worlds apk, 5. Seviye bir aksiyon rol yapma oyunudur. Ana Ni no Kuni serisinden yeni, bağımsız bir evrende geçen bir açık dünya aksiyon RPG'sidir. Oyuncular, iki diyarı birleştirmek için hem Kingdom of Ding Dong hem de Empire of Hoshido'dan karakterlerin kontrolünü alacaklar. Cross Worlds, avcılık, balıkçılık ve demircilik gibi aktivitelerin yanı sıra farklı patron karşılaşmalarını içerecek. Oyun ayrıca oyuncuların birlikte çalışabileceği veya birbirleriyle rekabet edebileceği çok oyunculu bir seçeneğe sahip olacak.

Cross Worlds, iki boyut arasındaki sınırların bulanıklaştığı bir dünyada geçiyor ve oyuncu, babası tarafından diğer dünyaya taşınan küçük bir çocuk olan Evan'ın kontrolünü ele alıyor. Evan, kontrolü ele geçiren karanlık lordla savaşarak dünya dengesini yeniden kurmaya yardım etmelidir. Oyun, rol yapma ve aksiyona dayalı dövüşü birleştirir.

Oyun, ilk oyun ve devamı ile aynı ortamda geçecek. Her iki oyundan da karakterler oyunda görünecek ve oyuncular hangisini oynayacaklarını seçebilecekler.

Oyun, "Çağırma" merkezli yeni bir savaş sistemine sahip olacak. Oyuncular bu sistemde savaşta onlara yardım etmek için canavarları arayabilecekler. Bu canavarlar orijinal oyunun yaratıklarına göre modellenecek ve oyuncular onları kişiselleştirebilecek. Oyun ayrıca ilk oyunun olaylarından sonra yeni bir arsaya sahip olacak.

Ayrıca; Tall man run apk ve Craftsman Apk oyun delisi sitesinde.

Ni no Kuni Cross Worlds sun sürüm indir

Ni no Kuni Cross Worlds oyunu yeni bir diyar, karakterler ve hedefler sunuyor. Harabe Gezegeni yeni dünyanın adıdır ve karanlık ve korkunç bir yerdir. Oyunda ayrıca yeni dövüş mekanizmaları ve yeni bir parti yapısı da bulunuyor. Parti sistemi, düşmanlarla savaşmak ve görevleri tamamlamak için diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirmenize olanak tanır.

Ni no Kuni Cross Worlds, birçok heyecan verici öğeye sahip eğlenceli ve sıra dışı bir oyundur. Oyuncular diğer dünyaları keşfedebilir, yeni arkadaşlarla tanışabilir ve onları kurtarmak için kötü adamlarla savaşabilir.

Ni no Kuni serisinin bir sonraki bölümü olan Ni no Kuni Cross Worlds, 10 Kasım'da yayınlandı. Ni no Kuni II: The Revenant Kingdom, bu oyunda Ni no Kuni: Wrath of the White Witch ile buluşuyor. Bu oyun, Ni no Kuni II'de Evan ve Ni no Kuni: Wrath of the White Witch'de Asher olmak üzere iki evrende geçiyor. Her an iki karakter arasında geçiş yapabilirsiniz ve oyun, vuruşlarınızı takım arkadaşlarınızla karıştırmanıza izin veren benzersiz dövüş mekanizmalarına sahiptir.

Oyunun ayırt edici özelliklerinden biri, aynı anda iki alanı keşfetme yeteneğidir. Bu, Ni no Kuni: Wrath of the White Witch'de rakiplerle savaşırken Ni no Kuni II'yi keşfedebileceğiniz veya Ni no Kuni: Wrath of the White Witch'de düşmanlarla savaşırken Ni no Kuni II'yi keşfedebileceğiniz anlamına gelir. Bu, oyunu renklendirmek ve oyunu daha ilginç hale getirmek için harika bir yöntemdir.

Savaşta oyunculara yardım etmek için çok sayıda canavar çağırma yeteneği, oyunun en ilgi çekici unsurlarından biridir. Bu, Ni no Kuni ve Ni no Kuni II canavarlarını içerir. Oyuncular ayrıca savaşta kendilerine yardımcı olmak için kendi silahlarını ve nesnelerini yapabilirler. Genel olarak, Ni no Kuni Cross Worlds, birçok heyecan verici öğeye sahip eğlenceli ve sıra dışı bir oyundur. Ni no Kuni serisini seviyorsanız, şüphesiz bu oyunu beğeneceksiniz.

Ni no Kuni Cross Worlds Özellikler

Oyun üçüncü şahıs olarak oynanır ve oyuncu, karakterleri düğmelere basarak ve analog çubuklarla kontrol eder. Oyuncu, düşmanlara saldırmak için yakın dövüş silahlarını ve büyülerini ve görevlerinde onlara yardımcı olacak malzemeleri kullanabilir. Oyunda, oyuncuların mini oyunlarda birbirlerine karşı yarıştığı bir kooperatif çok oyunculu seçeneği vardır.

Gerçeğin ve fantezinin karıştığı bir anlatı.

Dijital gerçeklik Oyunu [Soul Divers] aracılığıyla başka bir evrene vardığınızda büyük bir yolculuk sizi bekliyor.

Sonsuz maceraların beklediği yerde ortaya çıkan destanı keşfedin.

Açık bir dünya bir filmden ayırt edilemez.

Unreal 4 Engine'in içinde çarpıcı görüntüler oluşturulur.

Kişiselleştirilebilir katılımcı karakterler kişiliğinizi yansıtır.

Gizli eskrim [Kılıççı], büyülü mızrak kullanan [Cadı], parlak nişancı [Mühendis], sinsi okçu [Rogue] ve kaslı çekiç sallayan [Yok Edici] arasından seçim yapın.

Kim olmak istiyorsun?

Tanıdıklar, yardımsever savunucularınız!

Aynı zamanda benzersiz olan büyüleyici hayvanlarla tanışın.

Çekicilikleri inanılmaz enerjiyi gizliyor!

Grup olarak güçlenmek için [Familiars] toplayın.

Kendi çiftliğini geliştir!

Tanıdıklar Ormanı'nda doğaya dönün ve onu uygun gördüğünüz şekilde süsleyin!

Teorik olarak bahçe, ahşap, bina gibi [dekorasyonlar] kurabilirsiniz.

Hasatınızın avantajlarından yararlanın ve Familiars' Ormanı'nda lezzetli bir öğle yemeği hazırlayın!

Bir krallığa katılın ve yeni arkadaşlar edinin!

Düşmüş [İsimsiz Krallık]'ı yeniden inşa etmek ve krallığınızın mülkünü büyütmek için işbirliği yapın.

Etkileşimli [Sosyal Nesneler] ile egemenliği geliştirin ve sunucudaki en iyilerden biri olmak için çeşitli zorlukları kazanın.

Bu çarpıcı ortamda, titizlikle tasarlanmış her duyguyu ve hareketi yakalayın!

Geliştirilmekte olan heyecan verici özelliklerden bazıları şunlardır:

-Oyuncunun ormanlar, dağlar ve okyanuslar gibi çeşitli bölgeleri keşfedebileceği yeni bir dünya.

-Oyuncunun karakter grubunu yükseltmek ve yeni grup üyeleri almak için yeni bir mekanizma.

-Oyuncunun özel saldırılar ve büyüler kullanarak rakipleri yok edebileceği yeni bir dövüş sistemi.

-Oyuncunun ödüller kazanmak için görevleri tamamlayabileceği yeni bir mod.

-Ve daha fazlası.

:Ni no Kuni Crossing Worlds Nasıl oynanır?

Ni no Kuni Cross Worlds, öğrenmesi ve oynaması basit bir JRPG oyunudur. Oyun, oyuncuların her an aralarından seçim yapabileceği iki dünyada gerçekleşir. Oyun ayrıca yeni başlayanlar için ideal olan basit bir dövüş sistemine sahiptir.

Ni no Kuni Cross Worlds harika bir çok oyunculu oyundur. Patronları yenmek için bir strateji tasarlamak için işbirliği yapabilir veya biriniz muzaffer olana kadar sırayla birbirinize saldırabilirsiniz. Oyun aynı zamanda inanılmaz derecede tekrar oynanabilir, çünkü çoklu sonlar size yüzleşmeniz gereken yeni görevler sunuyor.

Oyuncu, Ni no Kuni Cross Worlds'de diğer dünyaya götürülen bir çocuk olan Evan'ı kontrol ediyor. Evan yalnız başlar, ancak kısa süre sonra Ni no Kuni'yi koruma görevinde kendisine yardımcı olan diğer karakterlerle karşılaşır. Ni no Kuni Cross Worlds, her iki türün en büyük özelliklerini harmanlayan bir aksiyon rol yapma oyunudur.

Evan, çevrede seyahat ederken, düşmanlarla savaşırken ve görevleri yerine getirirken oyuncu tarafından kontrol edilir. Oyun, düşmanları yok etmek için kullanılabilecek çok çeşitli silahlara ve büyülere sahiptir. Oyuncu ayrıca çevre ile etkileşime girebilir, ilerlemelerine veya bulmacaları çözmelerine yardımcı olacak şeyleri toplayabilir.

Ni no Kuni Cross Worlds, önceki oyunların en iyi bileşenlerini birleştiren ilgi çekici bir oyundur.

Ni no Kuni Cross Worlds Game'i İndirin: Video oyunu kullanıcı arayüzü için herkese uyan tek bir çözüm yoktur. Mümkün olduğunca etkili olmak için çeşitli oyunların farklı kullanıcı arayüzlerine ihtiyacı vardır. Bandai Namco tarafından piyasaya sürülen Level-5'teki Ni no Kuni Cross Worlds, ikinci gruba giriyor.

Ni no Kuni Cross Worlds oyun arayüzü, oyunculara karakterleri üzerinde mümkün olduğunca fazla güç sağlamaya odaklanmıştır. Bunu yapmak için, kullanıcı arayüzünde birkaç dairesel menü ve nesneler ve büyüler için hızlı yuvalar bulunur. Bu, oyuncuların uzun bir prosedürden geçmek zorunda kalmadan istedikleri şeyleri ve büyüleri hızla elde etmelerini sağlar.

Radyal paneller ayrıca oyuncuların grup üyeleri arasında geçiş yapmasını kolaylaştırır. Bu, oyuncuların parti bir araya toplanırken tamamlanması gereken herhangi bir etkinliği kolayca yapmalarını sağlar. Genel olarak, Ni no Kuni Cross Worlds oyunu kullanıcı arayüzü kaygan ve kullanımı kolaydır. Oyuncuların oyuna konsantre olmalarını sağlar.


Oyun, diğer dünyalardan bileşenler içeren sıra tabanlı bir JRPG'dir. Oyun, oyuncunun Evan ve ekibini üzerinde seyahat ederken, canavarlarla savaşırken ve görevleri yerine getirirken kontrol ettiği bir evrende gerçekleşir. Ni no Kuni: Cross Worlds'deki işbirliği mekanizması, oyuncuların hedefleri tamamlamalarına yardımcı olmak için diğer oyuncularla ortaklık kurmasına olanak tanır. Oyuncular ayrıca çok oyunculu modda diğer oyunculara karşı rekabet edebilir.

Ni no Kuni Cross Realms Hileli apk, oyuncunun dünyalar arasında seyahat edebilen bir karakteri kontrol ettiği alternatif bir evrende geçen bir RPG oyunudur. Oyun, oyuncunun düşmanlarla savaştığı ve ilerlemek için bir şeyler topladığı 2D yandan kaydırmalı bir RPG'dir. Oyunda keşfedilecek büyük bir alan ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli sonlar var. Oyun oynamak çok eğlenceli ve satın almaya değer.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar