Basketbol Arena Apk

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

Basketbol oyunlarını sevenler için çok beğenecekleri bir oyunu daha sunmanın mutluluğu içindeyiz. Bu oyunda online ve çok oyuncu özelliği mevcut.

Basketbol Arena Apk Mod 1.72.3 indir

Bu basketbol arena apk mod oyunu yepyeni çok oyunculu basketbol hileli oyununda, gerçek insanlarla rekabet etmenin yepyeni bir yolunu keşfedeceksiniz! Kendinizi yüksek oktanlı bir aksiyona hazırlayın!

Bu kesinlikle normal 5'e 5 basketbol 3D oyunundan farklıdır . Burada bire bir maçlarda dünyanın her yerinden çeşitli oyunculara karşı rekabet edebilirsiniz. Bunun dışında, kullanılabilecek ve büyütülebilecek birkaç süper beceri var! Maçları tamamlayarak ve kupalar alarak kilidi açılabilecek başka oyuncular da var. Skor tablolarında yükselin ve inanılmaz ödüller kazanın. Kortların, eğitmenlerin, karakterlerin ve diğer özelliklerin kilidini açma fırsatının yanı sıra yapılacak birkaç günlük aktivite vardır. Diğer basketbol oyunlarının aksine, bu oyun tamamen ücretsiz bir oyundur. Görsel açıdan, bu tamamen başka bir seviyede bir oyun. En kaliteli görsel efektlerle oyunun tadını çıkarın.


Ayrıca; Driving school sim apk ve Truck driver city crush  oyun delisinde.


Spor Salonunda Basketbol Oynayın

Oyunda potaya doğru yol alın, 3 sayılık uzun bir atış yapmaya çalışın, süper güçleri kullanın, oyunlar kazanın ve kupalar kazanın! Rakibinizle bire bir yüzleşmek yerine, topu ondan alın! Sepeti doldurma ve harika ödüller toplama konusundaki ilerlemeniz, puanladığınız her puanla artar. ve her puan size süper güçler kazandırır.

Basketbol Arena ücretsiz olarak indirilebilir.

Elinizden gelenin en iyisini yapın ve rekabetinizi toz içinde bırakın! Basketball Arena Apk, basketbol oynamanıza izin veren bir mobil uygulamadır. Ne kadar çok oyun kazanırsanız, oyunda ek karakterlerin kilidini açma olasılığınız o kadar yüksek olur. Size onur ve daha da fazla fayda sağlayacak yükseltilmiş kortlarda oynamaktan zevk alın. Kendini en iyi oyuncu yap!

Basketball arena indir

Bunların hepsi gerçek zamanlı olarak canlı oyuncularla yapılır!

- Küçük bir oyuncu grubuyla başlayın ve grubun boyutunu kademeli olarak artırın.

- Oyunda ilerledikçe farklı salonların ve oyuncuların kilidini açın.

- Yeteneklerinizin gücünü artırın.

- Ek ödüller toplayın ve skor tablosunda yukarı çıkın.

- Katılmak kesinlikle ücretsizdir!

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar