BattleOps Apk mod 1.4.3 indir

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

BattleOps MOD APK oyununa katılın ve savaşta bir asker hissini yaşayın. Sınırsız Para hilesi ile oyunda diğer kişilere karşı üstün olun...

BattleOps Apk hileli indir

BattleOps Apk, Techouse Games tarafından yayınlanan bir FPS atış oyunudur. Savaş teması üzerine inşa edilmiştir, bu artık yeni olmasa da geliştiriciler her zaman ürünlerinin keyifli bir deneyim getireceğine söz verir. Ayrıca oyuna yeni özellikler eklemeye çalışıyorlar. Savaş ops, dünyanın savaştan ağır hasar aldığı gelecekte geçiyor. Görünüşe göre, kurallara artık uyulmamıştı. Askeri güçler dünyayı yönetmek için isyan etmeye çalışıyor.

Ayrıca; Taxi Sim 2020 ve Dream league soccer 2022 oyun delisinde.


savaş ops nasıl bir oyun

Ancak, hükümet için hala aktif olan bir güç var. Avrupa bölgesinde savaşmak ve barışı sağlamakla görevlendirildiler. Oyuncular paralı askerler, özel kuvvetlerin üyeleri. Tehlikeli bir görevi yerine getirdikten sonra ciddi şekilde yaralandı. Görevine devam etmek için Battle Ops'a döndü. Bir asker olarak, düşman tarafından işgal edilen askeri bölgelerin ve kilit üslerin her birini geri almakla görevlendiriliyorsunuz. Şehrin her yerindeler, bu yüzden bu alanların her birinde savaşacaksınız.

Battle Ops Apk indir

Hikaye modu, savaş oyunundakiana oyun modudur. Bir komadan uyanıyorsunuz, ardından silah bulmak ve tüm düşmanları yok etmek için düşman üssüne baskın yapmakla görevlendiriliyorsunuz. Ve atanan hedeflerden bazılarını tamamlar tamamlamaz, yenilerinin eklendiği yeni bir alana götürüleceksiniz.

Savaş oyunu nasıl oynanır?

Oyunun kontrolleri çok detaylı. Yeniden yükleme, koşma, engellerin üzerinden atlama, oturma veya yürüme, bombalama, dürbün kullanma gibi aksiyonların çoğunu savaş sırasında gerçekleştirebilirsiniz… Ayrıca BatleOps otomatik ateşleme özelliğini de destekler. Bu, vizörü ona doğru her çevirdiğinizde düşmana daha hızlı saldırmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca elinizle nişan alıp ateş etmek istiyorsanız bu özelliği kapatabilirsiniz.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar