Bizim Çiftlik Sahil Apk

Puan: 4.72 (Oylar: 7)

Çiftlik video oyunlarını seviyorsanız Bizim Çiftlik Sahil Apk sizlerle.. Bu aralar Google'da en çok aranan oyunlardan biri. Bu oyunda sınırsız para hilesi ile eğlence keyfiniz tavan yapacak. Oyundaki jeton hilesini kullanarak sınırsız çiçekler, akvaryumlar ve aşırı katlı evler ile büyük bir çiftlik kurabilirsiniz. Bu hayalinizi gerçekleştirmek için çok beklemeyin.

Bizim Çiftlik Sahil Apk Sınırsız Para Mod 7.2.200 İndir


Çiftlik video oyunlarını seviyorsanız Bizim Çiftlik Sahil Apk sizlerle.. Bu aralar Google'da en çok aranan oyunlardan biri. Bu oyunda sınırsız para hilesi ile eğlence keyfiniz tavan yapacak. Oyundaki jeton hilesini kullanarak sınırsız çiçekler, akvaryumlar ve aşırı katlı evler ile büyük bir çiftlik kurabilirsiniz. Bu hayalinizi gerçekleştirmek için çok beklemeyin. 

Düzenleme oyunlarını seviyorsanız Multicraft mod apk tam size göre.

Family Farm Seaside Apk Sınırsız Para

Facebook'un sevilen oyunu Farming Happy, Bizim Çiftlik Sahil'e ilham kaynağı oldu. Hay Day Apk ve Farm Ville 2 Apk gibi popüler çiftlik oyunlarına benzeyen bu oyun, oyuncuların çiftçilik yaparak çok para kazanan çiftçiler haline gelmelerini sağlıyor. Çiftçilik oyunlarının türünün her zaman son derece ilgi çekici ve her yaştan oyuncu için uygun olduğu söylenebilir. Uzun bir çalışma gününden sonra sizi huzurlu bir kırsal alana taşıyarak rahatlama hissi sağlar.

Bizim Çiftlik Sahil 7.1.200 kurulduğu günden bu yana huzurlu doğal ortamıyla sizi büyüledi. Yeşil ağaçların, tarlaların, ormanların, nehirlerin ve berrak suların olduğu bir ortamda yaşayabilir ve çalışabilirsiniz. Hayvanlarınızı besleyebilir onlarla oynayabilir ve güzel vakit geçirebilirsiniz.

Hileli oyun indirme sitesi arıyorsanız inceleyebilirsiniz

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 1 Yorumlar
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"güzel oyun"

ahmet

1 yıl önce

çok güzel bir oyun kendinizi sanki oradaymışsın gibi hissi veriyor herkese tavsiye ederim grafikler güzel akıcı ve seri

Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar