Bucket crusher apk mod hileli indir

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

Bucket Crusher apk, oyuncuların duvarları parçalamak ve ödüller kazanmak için yeteneklerini kullanmaları gereken harika bir simülasyon oyunudur. Oyun öğrenmesi basit ve her yaştan oyuncu için ideal. Görüntüler harika, müzikler de bir o kadar harika. Bu oyunu saatlerce sıkılmadan oynayabileceksiniz.

Bucket crusher apk mod hileli indir

VOODOO tarafından geliştirilen Bucket Crusher apk ücretsiz bir simülasyon oyunudur. Herkese, hatta gençlere bile uygun, temel estetik ve basit bir oyun sunar.

Mümkün olduğu kadar çok tuğlayı kırmak için bir kova kırıcı kullanmalısınız. Oyun, tamamlanması gereken birkaç seviye ile son derece bağımlılık yapıyor.

Bucket Crusher para hilesi, bu oyun için rahatlatıcı ve eğlenceli bir oyun için mükemmel bir seçimdir. Android 5.0 (ve üzeri) akıllı telefonlarla çalışır.

Ayrıca;  Subway surfers apk ve diablo immortal apk oyunları oyun delisinde indirilmeye hazır durumdadır.

Bucket crusher android oyunu nasıl oynanır?

Bu oyunda oynanış karmaşık değil. Her aşamada yıkmanız için size bir dizi tuğla verilecek. Küçük tuğlalı engellerle başlayacaksınız ve ilerledikçe, daha fazla tuğla ile aşamalar daha zor hale gelecek. Zor bir günün ardından oyun oldukça sakinleşiyor ve stres atmanıza yardımcı olabilir. Zaman kısıtlaması olmadığı için zaman ayırıp oyunların tadını çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte, oyunu sonlandıracak olan benzininiz bitebilir. Bunu önlemek için benzin bidonları satın alarak yakıt ikmalinizi düzenli olarak yenilemeniz gerekir. Ayrıca, benzinden tasarruf etmek için aşamaları olabildiğince hızlı tamamlayın ve bucket crusher apk para hilesi indirin..

Jetonları topla

Bu oyun, bloklara zarar verirken para toplayabilmeniz için tasarlanmıştır. Tuğlalar üst üste yığıldıkça, onları bir deliğin altına boşaltmak için kovanı kullanacaksın ve paraya dönüşecekler!

Ne kadar çok tuğla yıkarsanız o kadar çok jeton alırsınız. Daha sonra bunları çeşitli oyun geliştirmeleri ve benzeri şeyler satın almak için kullanabilirsiniz.

Oyunda hızlı ilerlemek için mümkün olduğunca çok jeton topladığınızdan emin olun. Yükseltmeleri satın almayı unutmayın! Uzun vadede faydalı olacaklardır.

Android Oyun geliştirmeleri

Bucket Crusher, her biri kendi avantajlarına sahip çeşitli yükseltmeler sunar. Blokları kırarak kazandığınız para ile bunları satın alabilirsiniz.

Geliştirmeler arasında şunlar yer alır:

Tuğla Uzunluğu

Tuğlaları yok etmeye çalışırken, vincinizin uzunluğu ne kadar uzağa ulaşabileceğinizi etkiler. Daha uzun bir vinç, daha fazla para kazanırken daha fazla tuğla kırmanıza olanak tanır.

Ayrıca oyunda ilerledikçe duvarların yüksekliği artacak ve tepeye ulaşmak için daha uzun bir vinç kullanılması gerekecek. Tüm evi hızla yutmak ve aşağı indirmek için vinci de kullanabilirsiniz! Bu, nihai Bucket Crusher başarı formülüdür.

Kova Boyutları

Oyunda ilerledikçe kovanızın boyutu büyüyecektir. Daha büyük bir kova, bir kerede daha fazla tuğla kırmanıza ve size daha fazla para kazanmanıza olanak tanır.

Genellikle daha büyük bir kova tercih edilir, ancak bunun bir bedeli vardır. Daha büyük bir kovayı taşımak için daha fazla benzin tüketmeniz gerekecek, bu nedenle yakıt kaynağınıza her zaman dikkat edin.

yakıt deposu

Yakıt deponuzu fazladan yakıt alacak şekilde güncelleyebilirsiniz. Oyunu uzun süre yağ bitmeden oynamak istiyorsanız bu gereklidir.

Daha büyük benzin deposu paradan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır çünkü sık sık benzin bidonu satın almak zorunda kalmayacaksınız.

Vinç Hızlandırma

Oynanışı daha heyecanlı hale getirmek için vincin hızı arttırılabilir. Oyunu çok kolay bulursanız, daha zor hale getirmek için hızı artırabilirsiniz.

Ayrıca, daha hızlı bir vinç, daha fazla tuğla yıkmanıza ve daha fazla para kazanmanıza olanak tanır. Bu, oyunda hızlı bir şekilde ilerlemenizi ve yeni seviyelerin kilidini açmanızı sağlar.

Bucket Crusher android oyun indirme

Oyunu indirmek için şimdi indir butonuna tıklayıp beklemelisiniz. Sonrasında inen dosyayı yükleyin ve keyfinize bakın.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar