Candy Crush Saga apk mod hileli indir

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

Candy Crush APK 1.223.1.1 versiyon sınırsız para ve can hilesiyle karşınızda. İndirilme ve oynanma rekorları kıran oyunu oyun delisinden ücretsiz ve hileli olarak indirebilirsiniz.

Candy crush şeker oyunu indir

Kendinizi başka bir heyecan verici üç maçlı oyun macerasına hazırlayın. Ve bu sadece herhangi bir oyun değil; Bu, tüm zamanların en sevdiğin üçlü eşleştirme oyunu Candy Crush saga mod ve Candy Crush Saga'nın nefis lezzetlerine dalın ve benzersiz bir bağımlılık yapıcı oyun keşfedin. Bu harika oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için incelemelerimize bir göz atın.

Candy crush saga nasıl oynanır?

Oyuncular şeker, lolipop ve oyunda isteyebilecekleri tüm tatlılıklarla dolu bir dünyaya maruz kalacaklar. Muhteşem bir üçlü eşleştirme oyunu oynarken derinlemesine ve heyecan verici seviye sistemini keşfedin. Oyunda her biri benzersiz renk düzenine sahip altı çeşit tatlı olacak. Aynı renkteki en az üç tatlıyı dikey veya yatay bir çizgide eşleştirmek sizin sorumluluğunuzdadır. Sıraya dizilmiş üçten fazla şekeriniz varsa harika bir sürprizle karşılaşacaksınız. Ayrıca oyunda siz hedeflerinize ulaşmak için çabalarken önünüze çıkacak çeşitli engeller bulunuyor. Zorluklarınız ne kadar zorlu olursa, seviyeniz o kadar yüksek olur. O halde akıllara durgunluk veren bulmaca çözme eğlencesine hazır olun.

Ayrıca; Lineage 2 revolution ve konuşan tom altın koşusu oyunlarını oyun delisi sitesinden indirebilirsiniz.

Oyunun sunduğu tüm harika unsurlara bir göz atalım: Aşamaları geçtikçe, büyüleyici bir oyunla karşılaşacaksınız. Başlamak için, oyunculara çeşitli ilginç zorluklarla karşılaşacakları çeşitli büyüleyici 

Candy crush özellikleri nelerdir?


  •  Hedef Skor — sahada sahip olduğunuz her şeyi avantajınıza kullanın ve mümkün olan en iyi skoru elde etmek için elinizden gelen her şeyi yapın. Bir sonraki seviyeye geçmek için önce belirli bir ölçeği temizlemelisiniz. 
  • Clear the Jelly – veya şekerinizi kaplayan jöleleri temizlemeniz gereken heyecan verici Clear the Jelly oyunlarını oynayın. Onlardan kurtulun ki tatlı şekerleriniz tarlaya dökülsün.

  • Malzemeleri toplayın ve bu arada diğer karakterlere çeşitli işlerde yardımcı olabilirsiniz. Ve en yaygın olanlardan biri kesinlikle Malzemeyi Topla. Arkadaşlarınız için alabilmeniz için gerekli bileşeni alanın üstünden altına kadar teslim edin.
  • Sıra Modu - Bu oyun Malzemeyi Topla'ya benzer, ancak nesneleri belirli bir sırayla toplamanız gerektiğinden daha zordur. Sadece sınırlı miktarda hareketiniz olduğundan, bunları iyice hesapladığınızdan emin olun.
  • Ayrıca oyun, keşfetmenizi bekleyen çok sayıda ek ilgi çekici oyun öğesi içerir.

Her gün ücretsiz hediyeler ve güçlendiricileri toplayın.

Candy Crush saga ayrıca çalışkan oyunculara yardımcı olmak için her gün hayati ödüller ve güçlendirmeler sunuyor. Tek yapmanız gereken orta derecede aktif kalmak ve oyunu düzenli olarak oynamak. Seviyelerde ilerledikçe ücretsiz günlük ödüllerinizi ve bonuslarınızı toplayın ve üstün avantajlar elde edin.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar