Car Parking Multiplayer 4.8.6.7

Puan: 5.00 (Oylar: 2)

Büyük şehirlerde park yeri bulmak zor. Arabalar bu aralar çok moda oluyor. Sonuç olarak, her gün işe arabayla gidiyorsanız, park yeri bulmak zor olacaktır. Car Parking Multiplayer apk, olzhass geliştiricisi tarafından bir kaza sonucu oluşturuldu. Burada ücretsiz sürüş ve park dersleri verilmektedir. Eğlence burada bitmiyor; Çevrimiçi modda yeni insanlarla tanışabilir ve milyonlarca diğer oyuncuyla sohbet edebilirsiniz.

Car Parking Multiplayer Apk MOD Sınırsız Para  4.8.6.7 indir

Büyük şehirlerde park yeri bulmak zor. Arabalar bu aralar çok moda oluyor. Sonuç olarak, her gün işe arabayla gidiyorsanız, park yeri bulmak zor olacaktır. Car Parking Multiplayer apk, olzhass geliştiricisi tarafından bir kaza sonucu oluşturuldu. Burada ücretsiz sürüş ve park dersleri verilmektedir. Eğlence burada bitmiyor; Çevrimiçi modda yeni insanlarla tanışabilir ve milyonlarca diğer oyuncuyla sohbet edebilirsiniz.

Car Parking Multiplayer için bir hile apk?

Car Simulator 2 ve Dr. Car Parking Multiplayer gibi sürüş oyunları, Driving gibi karşılaştırılabilir oyunlarla karşılaştırıldığında tamamen yeni bir deneyimdir. Bu oyunda otomobili belirli bir konuma park etmeniz gerekiyor. Kolay görünebilir, ama değil.

Sürücülerin doğru, yetenekli ve deneyimli olması gerekir. Başka bir araçla hafif bir çarpışmaya girerseniz veya bir kaldırım bariyerine çarparsanız yeniden başlamanız gerekir. Sürüş sırasında yayalar ve diğer araçlar ilk odak noktanız olmalıdır. İlk iki seviyede tek yapmanız gereken dümdüz ilerlemek, sabit bir tempoda kalmak ve gerektiğinde frenleri kullanmak. 3. seviyede, park alanınız diğer iki araç arasında sıkışıp kaldığı için en çok zorlukla karşılaşacaksınız. Virajlarda iyi oynamak, tekrar oynamayı önlemenin tek yoludur.

Ayrıca; Townscaper apk ve Mini football apk oyunları oyun delisinde sizleri bekliyor.

Car Parking Multiplayer Apk

Herkes bir otoparkta (veya kapalı otoparkta) çok fazla zaman geçirmekten korkar. Bu bir gerçek. Car Parking Multiplayer Apk, yalnızca yetenekli sürüş ve park etme gerektirmekle kalmaz, aynı zamanda her seviye için süreyi de kısıtlar. Bu süre içinde park etmezseniz kaybedersiniz. Otoparktaki o kritik toplantı olmayacak, bundan emin misin?

Car Parking Multiplayer Apk için kontroller

Car Parking Multiplayer benzer bir kontrol seti kullanır. Ok tuşları, bir direksiyon simidi ve bir yatırma cihazı, aracı kontrol etmek için tüm seçeneklerdir. Tercih ettiğim ulaşım şekli direksiyon simidi çünkü gerçekten bir aracın direksiyonunun arkasındaymışım gibi hissettiriyor. Bir ekran görüntüsü, bir otomobilin tüm işlemlerini (dönüş sinyalleri ve farlar gibi) gösterir. Gerekli olan tek şey uygun düğmeleri seçmektir.

Car Parking Multiplayer Apk için çok oyunculu grafikler

Oyunda ilerledikçe, Car Parking Multiplayer'ın grafiklerinin en iyi varlıkları arasında olduğunu göreceksiniz. Mobil yarış oyunları açısından, en iyinin çok gerisinde değil. Oyunun ayarı gerçekten gerçekçi. Arabalar, konutlar, toplu taşıma sistemleri ve manzaraların hepsi bir his veriyor. Ek olarak, otomobilin hareketi hem pürüzsüz hem de hassas. Otomobilin hareketini hissedebiliyorsanız, otomobili doğru park etmek daha kolaydır.

Car Parking Multiplayer Apk Park Simülasyonu Oyunu için Modlar

Şu andan itibaren, Car Parking Multiplayer, üç farklı oyun türü arasında seçim yapmanızı sağlar: Seviyeler, Tekli ve Çevrimiçi.

Kariyer Moduna benzer şekilde seviye atlama modudur. Oyunda ilerlemek için her görevi doğru sırayla tamamlamanız gerekir. Giderek zorlaşan zorluklara ayak uydurmak istiyorsanız oyununuzu hızlandırmanız gerekecek. Bu aynı zamanda önemli miktarda para kazanmanızı sağlayacak moddur.
Evet, araba kullanmak ve manzaraları izlemek gevşemek için iyi bir yol gibi görünüyor. Single Play'de sürüş deneyiminiz üzerinde tam kontrole sahipsiniz. Herhangi bir kural veya amaç yoktur. İstediğiniz yere gitmekte özgürsünüz. Car Parking Multiplayer'da çöller, plajlar ve şehirler de dahil olmak üzere tümü iyi inşa edilmiş çok çeşitli haritalar bulunur.


Çevrimiçi Oyun modunda, diğer oyuncularla da sohbet edebilirsiniz. Bununla birlikte, arkadaşlarınızla veya diğer çevrimiçi oyuncularla kullanacaksınız, bu yüzden tek oyunculu bir harita. Onlarla iletişim kurmak için telefonunuzun yerleşik Sohbetini veya mikrofonunu kullanabilirsiniz.
Yeni insanlarla tanışın ve onlarla park etme oyununu oynarken çok eğlenin.
Hayır, inmene izin veren bir simülasyon oyununda hiç araba kullanmadım. olzhass, bu işlevi yalnızca GTA serisinde bulunan simülasyon oyunlarına başarıyla dahil etti. Sürüşe başlamadan önce araçtan inin ve tüm yola bakın. Eğlenmek için karakterinizin zıplama ve el sallama gibi aktivitelerini kontrol edebilirsiniz. Çevrimiçi oynuyorsanız, diğer oyuncularınızla iletişim kurmak için kullanabilirsiniz.

Kapı açma düğmesinin hemen yanında aracı kilitleyebilir ve motoru kapatabilirsiniz. Çevrimiçi Oyun modunda deneyip başka bir oyuncu tarafından dolandırılana kadar bu işlevin ne anlama geldiği hakkında hiçbir fikrim yoktu. İster bir video oyunu oynuyor olun, ister gerçek dünyada, aracınızı terk ettiğinizde her zaman kilitlediğinizden emin olun!

Car Parking Multiplayer Apk İndir

Otopark Çok Oyunculu sayfasının üst kısmındaki Şimdi İndir'e tıklayın.
Otopark Çok Oyunculu Google Drive için indirme bağlantısı biraz gecikmeden sonra görünecektir.
Google Drive, oyunun MOD apk dosyasını almak için harika bir yerdir.
Car Parking Multiplay ücretsiz olarak indirilebilir.

Şimdi Car Parking Multiplayer oynayın.

Bağlantı çalışmıyorsa lütfen bildirim veya yorumlar yoluyla bize bildirin (bir güncelleme yapılmış olabilir).
Bağlantı sorunları mümkün olan en kısa sürede çözülecektir.
YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar