Craft Parkour: 3D Blocky Race Apk Mod 1.11.8 (sınırsız para) indir

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

Craft Parkour: 3D Blocky Race Apk MOD'u daha önce oynadınız mı? (Sınırsız Para) Craft Parkour: 3D Bloklu Yarış, ücretsiz olarak indirilebilir, boyut, yaklaşık 100.000'den fazla uygulama mağazası indirmesi vardır ve Macera kategorisindedir . OYUNLAR Craft Parkour: 3D Bloklu Yarış MOD (Sınırsız Para), Android 4.0 veya üzeri sürümlere ihtiyaç duyar. Android telefonunuz kriterleri karşılamıyorsa, yükseltmeniz gerekir.

Craft parkour 3d blocky race apk 1.11.8 indir

Craft Parkour: 3D Blocky Race apk mod, sınırsız para, profesyonel oyun ve RP elde etmenizi sağlar. Ayrıca itibar puanlarınızı sonsuz nakit elde etmek için kullanabileceksiniz. Takımınızın genel performansını iyileştirin ve birçok oyun kazanın.

Craft Parkour: 3D Blocky Race en yeni MOD (Sınırsız Para) 2022 Apk kısa süre önce yayınlandı ve hızla popülerlik kazandı. Google Play Store'da 10.0 yıldız üzerinden bir derecelendirmeye sahiptir. Bu küçük bir APK dosyasıdır. Bu yüzden alan hakkında endişelenmeyin. Justtravelto, dünyanın her yerindeki Android kullanıcılarının en sevdikleri şeyleri tek bir yerde ücretsiz olarak okumaları için bu MOD uygulamasını yarattı ve sağlıyor.

Ayrıca; Bucket crusher apk ve Subway surfers apk oyunları sitemizde mevcut.

Eğlenceli parkur oyunu! Bu, herkesin oynayabileceği basit kontrollere sahip yepyeni bir jumper parkur oyunudur - bu deneyim herkes için eğlencelidir. Oyun, bloklu 3D piksel görsellerle oyun içi parkur yeteneklerinizi geliştirir. Eğlenceli oyunlar sunarak otobüs veya metroda zaman öldürmenizi sağlar. Oyunda, çeşitli tehlikelerden kaçınırken bloktan bloğa atlamanız gerekir. Sky Block'ta olduğu gibi gökyüzünün merkezinde doğarsınız. Ancak, sizi öldürebilecek tek eşya bu değildir; Bazı tuğlalara dokunmak tehlikelidir ve bunlardan kaçınılmalıdır. Düştüğünüzde, küçük bloklara ayrılıyorsunuz. Bu oyunda bitirmek için birkaç aşama var. Bu dünyanın sunabileceği çok şey var ve birçok şey ilk bakışta net olmayabilir - bir yol bulmadan önce birkaç kez ölmeniz gerekebilir. Devam ettikçe karmaşıklık artar, genellikle yenilmez görünür ve size oldukça zorlu bir mücadele sunar. Oyun çok zorlu hale gelirse, her zaman canlanacak bir reklam izleyebilirsiniz ve size kısa bir süre için neredeyse yok edilemez hale getiren bir "güvenlik balonu" verir. Bir seviyeyi tamamlamak size çeşitli görünümler için harcayabileceğiniz 100 jeton kazandırır: Oyunda farklı meslekler, bakış açıları ve görünümlere sahip hem kadın hem de erkek avatarlar bulunur.

Craft Parkur: 3D Blocky Race Apk Mod Premium'u ücretsiz indirin ve ödeme yapmadan ek özelliklerin keyfini çıkarın! Justtravelto, Android için her türlü Apk Mod oyunu ve programını ücretsiz olarak edinebileceğiniz bir web sitesidir. Bu uygulamalara Google Play'den de erişilebilir olacak, ancak ücretsiz olmayacaklardı.

MOD Özellikleri:

Sınırsız Para

Sınırsız RP

Sınırsız Pro Oyunlar

Root yapmaya gerek yoktur.

3D Bloklu Yarış: Craft Parkour Uygulamaları doğrudan mobil cihazınıza kurun Güvenli SSL Şifreleme Basit Kullanıcı Arayüzü

Craft parkur hileli nasıl bir oyun

Craft Parkour: 3D Blocky Race Apk mod, Android güncelleme sürümü  için bir dosyadır, Çok sevilen ve en üst sıradaki Ücretsiz Macera Kategorisidir. Craft parkur apk en yeni ve en iyi programı hızlı bir şekilde indirilebilir ve kurulabilir. Uygulamaya herhangi bir web tarayıcısından anında erişebilirsiniz. Cihaz ayarlarında bilinmeyen uygulama kaynaklarını etkinleştirin. Doğrudan indirme her zaman daha hızlıdır. Bu yazılımın birçok yararlı işlevi vardır ve üyelerimiz için asla bağlantıları koparmayız. Abonelerimiz apk mod dosyasını ücretsiz olarak alırlar. İndirmeden önce cihazınızın uyumlu olduğundan emin olun. İçeriğimizin kullanımı basittir. Lütfen bu uygulamadaki tüm makalelerimizi gözden geçirin. Eğer istersen, yapabilirsin.

Oyun delisi Macera kategorisinde bulunan MOD Download Craft Parkour: 3D Blocky Race apk dosyasını indirin. Bununla birlikte, kullanıcılarımızın programı daha iyi anlamaları için Craft Parkour: 3D Blocky Race'e web sitemizden yorumverebilirsiniz. Craft Parkour: 3D Blocky Race hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, resmi geliştirici web sitesine gidebilirsiniz. Craft Parkour: 3D Blocky Race ücretsiz olarak indirilebilir. 

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar