Deer Hunter Apk Sınırsız Para Mod 3.14.0 indir

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

İnsanlar, avlanmak için araçlar geliştirip kullandıklarından beri temel bir yaşam tarzına sahiptir. Doldurulmaları ve bakımı kolay olduklarından, daha zorlu görevleri yapmak için zaman kazanabilirler. Çağdaş zamanlarda bile, bazı şeylerin yararlı olduğu görülmüştür, ancak avcılık hala popüler bir eğlence etkinliğidir.

Deer Hunter Apk Sınırsız Para Mod 3.14.0 indir

Avcılı eski zamanlardan beri Et elde etme aracı olmaktan çok bir spor ve zevk haline geldi. Deer Hunter apk bu tarzda bir oyun ve oynaması çok zevkli. Günümüzde insanlar silah ve destekli koruma gibi güçlü araçlar kullanıyor ve bu da hayvanların sürekli olarak yeryüzünden kaybolmasının nedenlerinden biri. Geyik Avcısı Hileleri Sınırsız Para Sonuç olarak ateşli silahlar alabileceğiniz, vahşi hayvanları öldürebileceğiniz hatta daha fazlasını yapabileceğiniz oyunları oynamanızı tavsiye ederim.

Ayrıca; Basketbol arena ve BattleOps apk oyun delisinde

DEER HUNTER CLASSIC Mod Apk indirilebilir.

DEER HUNTER CLASSIC , dünya çapında 50 milyondan fazla kez indirilmiş popüler bir oyundur. Sınırlı kapasitesi nedeniyle oyun çok güçlü bir işletim sisteminin kullanımına ihtiyaç duymaz. Oyuna gerçekten katılırsanız, görsellerin oldukça harika olduğunu göreceksiniz. Oyun, dünyanın her yerinden 60'tan fazla farklı yer ile tamamen 3D bir manzara içeriyor. Toplamda sadece 84 MB var ve bu oldukça küçük bir alan miktarı.

DEER HUNTER Sınırsız Para Hilesi buradan indirilebilir.

Gerçekten klasik bir oyun olan oyunseverler, pakete dahil olan FPS avcılık oyununu çok sevecek. Sonuç olarak bize silahlı olarak gelen figür bu oyunun amacı değildir. Bu oyunda önemli olan tek şey geyik. Vahşi ve arkadaş canlısı yaratıklar olmalarına rağmen, sayıları giderek azaldığı için avlanmaları inanılmaz derecede zordur. Oyuncu, onu yakalamak ve onları öldürmenin bir yolunu bulmak için ormanda uzun bir süre onu avlamak zorunda olduğu yerel, çorak bölgelere gitmelidir. Oyunu bitirdikten sonra belirli bir miktar para kazanmak için hayvanı satmayı deneyebilirsiniz. Daha sonra para, dergiler, dürbünler, stoklar, variller ve diğer aksesuarlar gibi avlanma sürecinde yardımcı olacak yeni silahları ve araçları uygun şekilde güncellemek için kullanılacaktır.

DEER HUNTER CLASSIC Para Hile Kodu

Ancak, geyiklerin yanı sıra canlı bir dünya ile de uğraşmak zorunda kalacağınız için işler göründüğü kadar basit olmayacaktır. Ormanda yeterli yiyecek, içecek ve hatta ilacınız yoksa ölmeniz gerekebilir, bu da hedefleme prosedürünü tamamlayamayacağınız anlamına gelir. Ayrıca oyunda karşılaşabileceğiniz 100'den fazla farklı yaratık var. Size karşı nazik olabilirler ve sizi incitmezler. Buna ek olarak ayılar, kurtlar ve leoparlar gibi sizi her an öldürme yeteneğine sahip vahşi yırtıcılar da var. Tehlikeden kaçmak ve hayatta kalma şansınızı artırmak istiyorsanız bir av kulübüne katılmanız gerekecek. Nulls Brawl Apk, web sitemizdeki en popüler oyunlardan biridir ve kolayca indirebilirsiniz.

DEER HUNTER Hunting Game Apk indirilebilir.

Controller Birinci şahıs nişancı dövüşünün ortasındaymış gibi oynadığınızda, bu oyun da oldukça kolay. Önünüzde (oyun ekranına ilk girdiğinizde seçeceğiniz) bir silah olacak ve ekran boyunca hareketiniz ve atış yönünüz doğrultusunda hareket edecek. Hedefe baktıktan sonra sağ üst köşedeki sat butonuna tıklayabilirsiniz. Oyuncular, dürbün kullanırken daha doğru ateş etmek için dürbünle donatılmış silahlarda yakınlaştırma hedef modunu kullanabilir. Ayrıca ekranın alt kısmındaki takas butonuna basarak silahları değiştirebilirsiniz. Bu oyunda seçilebilecek 200'e kadar farklı silah türü var ve bunların hepsi verimli bir şekilde kullanılabilecek. DEER HUNTER Apk Sınırsız Para Hilesi indirilebilir ve oynanabilir.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar