Despot’s Game: Dystopian Army Builder

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

Despot's Game rogue benzeri taktikleri hızlı çatışmalarla birleştirilmiş mükemmel bir oyun. Bir takım kurun ve düşmanlarınızı ve diğer oyuncuları yenmek için yapabildiğiniz kadar fedakarlık yapın! İnsanlar, ölmeye hazır olun! Oyunda bir grup insan çıplak uyanır, hafızası yoktur ve kıyamet sonrası labirentte bir sürü silah olur. Bu bir şaka mı, tuhaf bir deney mi yoksa bir oyun mu? Despot's Game oyununda eğer önce ölmezsen yakında öğreneceksin! Tecrübesiz ekibiniz çok daha fazlasını yapabilir.

Despot’s Game: Dystopian Army Builder Bedava Download (v0.16.0.5)

    Despot's Game rogue benzeri taktikleri hızlı çatışmalarla birleştirilmiş mükemmel bir oyun. Bir takım kurun ve düşmanlarınızı ve diğer oyuncuları yenmek için yapabildiğiniz kadar fedakarlık yapın! İnsanlar, ölmeye hazır olun! Oyunda bir grup insan çıplak uyanır, hafızası yoktur ve kıyamet sonrası labirentte bir sürü silah olur. Bu bir şaka mı, tuhaf bir deney mi yoksa bir oyun mu? Despot's Game oyununda eğer önce ölmezsen yakında öğreneceksin! Tecrübesiz ekibiniz çok daha fazlasını yapabilir. 

    Hazinenizi seçin ve bu yumuşak insanları sihirbazlara, kültüre, ninjalara ve efsanevi bayat pretzel üfleyen kişilerden oluşan bir sürü başka kahramana dönüştürün. Avantajlar ve sınıf kombinasyonlarıyla ordunuzu birleştirmenin sayısız yolu var. Beslenmedeki çeşitlilik insan yiyen lahana tarafından takdir edilecektir. Diyetteki çeşitlilik insan yiyen lahana tarafından takdir edilecek! Eğer labirentten geçebilirseniz.

AYRICA: Lineage 2 Revolution ve The fishercat oyun delisinde sizleri bekliyor.

DİĞER OYUNCULARIN DURDURULAMAZ SON OYUN YAPILARIYLA yüz yüze gelirsiniz! Birbirinizi öldüreceksiniz ve sadece biriniz DeSpot's game tarafından kurtarılacaksınız. Alınma ama kendi oyununda kuralları o koyuyor! Askerlerinizi hazırlayın ve onları kendi başlarına savaşmaya bırakın! Dolaylı çatışma reflekslerden çok taktiksel konulara odaklanmanızı sağlar. Buzdolabı taşıyıcılarıyla ön saflarınızı güçlendirin, yemek atıcılarınızı hedef alın ve Yasak Çağrı Merkezi'ne göz kulak olun! Zindanlar her seferinde yeniden yaratılıyor ve uysal insanların çıkış yolunu bulmalarının hiçbir yolu yok! Şansları yaver gitse bile endişelenmeyin, ölümün sayısız yolu vardır.


Despot’s Game, “Despotism 3k”nin yaratıcılarından eğlenceli ve alaycı bir oyundur. Bir takım oluşturun ve düşmanları, hatta diğer oyuncuları geçmek için onları feda edin! Kıyamet sonrası geçen bir ütopyaya uyandınız ve güçlü olduğunuzu göstermeniz gerekecek. İyi eğlenceler diliyoruz.

 •   Despot’s Game: Dystopian Army Builder

 •   Sistem Gereksinimi
 •   İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri (yalnızca 64-bit)
 • İşlemci: Intel i5-7500
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı:  Intel HD Graphics 4000
 • Boyut: 300 MB

Aşağıdaki İndirme seçeneğine tıkladıktan sonra

 • UploadHaven'a yönlendirilmelisiniz.
 • 5 saniye sonra, mavi "şimdi indir" simgesine tıklayın.
 • İndirmenin başlamasına izin verin ve tamamlanmasını bekleyin.
 • Despot's Game'i indirdikten sonra:  .zip dosyasına sağ tıklayın ve dosyayı ayıklayın
 • Despot's Game içinde  exe çift tıklayarak uygulamasını çalıştırın: Distopya Ordu Kurucusu klasörü. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırın, herhangi bir eksik dll sorunu alırsanız,
 •  bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve tüm uygulamaları bu klasöre yükleyin.

     Despot’s Game ve daha bir çok oyunu oyun indir club sitesinden indirebilirsiniz. 

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar