Dessert DIY apk mod hileli sınırsız para indir 1.2.0.0

Puan: 3.00 (Oylar: 3)

Dessert DIY apk mod (MOD ID: com.weloadin.dessertdiy) en son sürüm yayınlandı. Güncellemeleri oyun delisinden takip edebilirsiniz. Dessert DIY, Simülasyon türüne girer. Bu yazılım artık ücretsiz olarak kullanılabilir. Bu yazılım, Android 6.0 ve sonraki sürümler için Google Play'de mevcuttur.

Dessert DIY apk mod hileli sınırsız para indir

Dessert DIY apk mod (MOD ID: com.weloadin.dessertdiy)1.2.0.0 en son sürüm yayınlandı. Dessert DIY, Simülasyon türüne girer. Bu yazılım artık ücretsiz olarak kullanılabilir. Bu yazılım, Android 6.0 ve sonraki sürümler için Google Play'de mevcuttur. Oyun delisi sitesinin APK/XAPK dosyalarının tamamı orijinaldir ve indirmek tamamen güvenlidir.

Hayal gücünüzü kullanarak nefis dondurmalar ve tatlılar yapın. Harika tatlılar yapmak için farklı tatlılar, malzemeler ve şuruplar deneyin.

– Seçtiğiniz bir tatlıyı seçin – Malzemeler, şurup ve benzerlerinden oluşan bir kombinasyon oluşturun – Tatlınız için güzel kaplarla yaratıcı olun – Müşterilere tatlı satarak tatlı işinizi genişletin

Küçük geliştirmeler ve hata düzeltmeleri

Ayrıca; Ni Nu Kuni Cross Worlds ve Lineage 2 revolution oyunları oyun delisi sitesinde.

Dessert DIY apk mod nasıl oynanır?

Dessert DIY Mod Apk ile oyunda para kazanmak çocuk oyuncağı. Uygulamayı akıllı telefonunuza yükledikten sonra açın ve hesabınıza almak istediğiniz mücevher miktarını seçin. Tüm prosedür yaklaşık 1-2 dakika sürer. Sonuç olarak, çok hızlı bir şekilde dolu taşlarla oyunun tadını çıkarabileceksiniz.

Oyun, Dessert DIY hilesini algılamıyor. Yani kara listeye alınma konusunda endişelenmenize gerek yok. Sadece aşırıya kaçmayın. Her gün üç defadan fazla kullanmayın. Bu şekilde hesabınız tamamen güvende olacaktır. Yani, şu anda oyun hesabınızda sonsuz para kazanabilirsiniz.

Dessert DIY apk mod nasıl indirilir?

Oyun delisi sitemizden şimdi indir butonuna tıkladıktan sonra bir süre bekleyin. Apk dosyası inmeye başlayacak ya da indirme linkine gideceksiniz. Dosyayı indirip yükleyin ve keyfinize bakın.

Etiketler
YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar