Diablo immortal apk mod hileli indir

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

Diablo immortal apk hileli mod dosyası son sürüm ve güncellemeleri ile oyun delisi sitesinde. İndirip keyfine varabilirsiniz.

Diablo immortal apk mod hileli 1.4.88 indir

HAYATI DEĞİŞTİREN DIABLO DENEYİMİ

Blizzard Entertainment'ın Diablo Immortal apk mod TM'i yepyeni bir mobil oyundur. Diablo® II: Lord of Destruction® ve Diablo III® olayları arasında geçen bir aksiyon rol yapma oyunu serisi.

İblis ordularıyla savaşın, inanılmaz hazineler kazanın ve inanılmaz güç elde edin.

Meleklerin ve iblislerin ölümlü krallık üzerinde üstünlük için savaştığı bu çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyununda (MMORPG) daha önce hiç olmadığı gibi Sanctuary'nin karanlık krallığını keşfedin. Bozulmuş Worldstone'un kırık parçalarını kurtarmak ve Lord of Terror'ün geri dönüşünü engellemek için destansı bir macerada diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirin.

Diablo hayranları ve yeni gelenler, büyük bir açık dünya RPG oyununda yeni maceralara atılacaklar.

Ayrıca; Dessert DIY apk ve LOL hack mod apk oyun delisi sitesinde.

Diablo immortal apk nasıl bir oyun?

Karakterinizi ve ekipmanınızı özelleştirin! Diablo Immortal, muazzam Sanctuary MMORPG aleminde olmak istediğiniz herhangi biri olmak için size eşsiz bir özgürlük sunuyor.

- Demon Hunter, Barbarian, Necromancer, Crusader, Monk ve Wizard: Tanınabilir ve özelleştirilebilir altı sınıftan birini seçin.

- Her başarılı toplantı ve çatışma ile, yeni güçler kazanacaksınız ve bu da savaş alanında en güçlü katılımcı olmanızı sağlayacak.

- Kendinizi yepyeni set öğeleri ve efsanevi silahlarla donatın.

- En sevdiğiniz silahların seviyesini yükseltin, böylece sizinle daha güçlü hale gelebilirler.

Savaşacağın kadar hızlı savaş

En iyi PC oyununu hızlı, sezgisel kontrollere dönüştüren rakipsiz mobil MMORPG oyun deneyimi.

- Her zaman otorite içinde hissetmelisin. İster bir baskının parçası olun, ister kendi başınıza iblis sürüleriyle karşı karşıya olun.

- Yön kontrolleri, dünya çapında kahramanlar arasında gezinmeyi kolaylaştırır. - Bir beceriyi etkinleştirmek, nişan almak için bir beceriye başparmağınızı basılı tutup ardından düşmanlarınızı mahvetmek için serbest bırakmak kadar basittir.

- Platformlar arası ve çapraz kaydetme yetenekleri - PC'nizde veya mobil cihazınızda çevrimiçi rol yapma oyunları oynayın.

DEVASA BİR DÜNYAYI KEŞFEDİN

Wortham'ın büyük metropolüne sahip olduğunlaran Ormanı'nın gölgelerine kadar geliştiriciler.

- Yolculuğunuz sizi sürekli sergilerden ve sergiden geçirecek.

- herkesin kapsamlı zindanlardaki baskınlar içinde olmak üzere, Diablo savaşları, düşmanlar ve dolu derin bir Diablo donanımını deneyimleyin. İster sonsuz zindan savaşmayı seviyorsun, ister dünyadan onun santimini sıcaklıktaki aşklarda ol, Diablo Immortal'da herkes için bir şeyler vardır.

MUHTEŞEM ÇOK OYUNCULU BİR DENEYİM

Sığınak ortamında, oyuncular diğer kaşiflerle tanışmak ve bağlantı kurmak için çeşitli fırsatlara sahip olacaklar. Diablo Immortal, ister savaş arenasına giriyor, ister bir zindanın gölgelerinde bir baskın yapıyor, isterse donanımını yükseltiyor olsun, tam bir MMORPG deneyimi sağlamak için burada.

Diablo immortal apk hileli sınırsız para nasıl indirilir?

Oyun delisi sitesine girdiğinizde şimdi indir butonuna tıklayın ve oyununuzun inmesini bekleyin. İnen apk dosyasına tıkladığınızda oyununuz yüklenecek ve oynamaya başlayabileceksiniz.


Etiketler
YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar