Driving Zone 2 apk mod indir

Puan: 5.00 (Oylar: 2)

"Driving Zone 2" ile sadece yeni araç oyunlarını keşfetmekle kalmayacak, aynı zamanda adrenalin, macera, canlı sokak yarışları ve inanılmaz gerçekçi grafikler dünyasına kendinizi tamamen kaptıracaksınız! Gerçek sürüş simülatörümüzü yarışlara tercih edeceğinize eminiz. Gitmeye hazır mısın? hadi İndir..

Driving Zone 2 Apk Para Hileli Mod İndir 0.8.7.82


Driving Zone 2 apk Özellikleri nelerdir?

Bu yeni nesil bir sokak yarışı çünkü trafik simülatöründe güvenli, ancak gerçekçi bir yarış. Güzel bir müzikal çizgi, gerçekçi hareket ve sürüş fiziği ve kullanıcı dostu bir arayüz burada mevcut. Driving Zone 2 ile gerçek bir yarış aracında olduğunuzu hissedeceksiniz!

Driving zone 2 oyununda hangi yarış arabaları mevcut?

Şunu bekliyorsunuz:

1. Hatchback'ler.

2. Sedan gibi bir aile arabası.

3. 2022'in en lüks araçları

4. En hızlı spor arabalar

5. Bol güce sahip SUV'ler

Ayrıca;  Konuşan Tom altın koşusu ve Bizim çiftlik sahil apk oyunları oyun delisi sitesinde.

Üstelik ne kadar uzun süre oynarsanız, o kadar çok otomobil elde edersiniz. Ve size kolaylık sağlamak için, tüm yeni ekstrem yarış otomobilleri bir çıkartma ile belirtilecektir. Yarış arabası dekorunuzla öne çıkmak ister misiniz? Rakipler arasında öne çıkmak ister misiniz? Ardından yarış arabanızı ayarlayın.

Driving zone 2 apk mod nasıl oynanır?

"Driving Zone 2 apk hileli" uygulamamızla diğer yarışçıları solladıkça, puan kazandıkça ve trafik kazaları yaşadıkça sürüş becerileriniz gelişecektir. Otoyol trafiğini ve polisi atlayın, rakiplerle çarpışmaktan kaçının ve şehre en iyi trafik yarışçısı olduğunuzu gösterin! Arabanızın öne çıkmasına izin verin!

"Driving Zone 2 mod"deki oyununuzu daha da eğlenceli hale getirmek için çevrimdışı uygulamanın aşağıdaki avantajlarını ekledik:

- Sınırsız hareket Tehlikeli dönemeçler ve kalabalık kavşaklardan gece veya gündüz herhangi bir yönde sürün.

- Güçlü olmak için bir araba ayarlama. “Driving Zone 2” oyunumuzda sadece gerçek araba seslerini duymakla kalmaz, aynı zamanda akort da edebilirsiniz. Motoru iyileştirin, spor süspansiyon ekleyin ve hız için nitro silindirler satın alın.

- Rakiplerin kaçıramayacağı bir otomobil tasarlamak. Kalabalığın arasından sıyrılmak için kendi rüzgarlıklarınızı, tekerleklerinizi, neon ışıklarınızı, hava girişlerinizi, benzersiz direksiyon simidilerinizi ve hatta farlardaki kirpikleri seçin. Arkadaşlarınıza arabanızın özel mod anlık görüntüsünü gönderin.

- Çocuklar için kolay ve şeffaf oyun yöntemi. Hiçbir şey yasak değildir, bu nedenle oyun 3 yaş ve üstü çocuklar için uygundur ve çevrimdışı çalışır.

Oyunumuzun gerçekçi olduğunu unutmayın, ancak size gerçek hayatta nasıl havalı araba süreceğinizi öğretmez. Oyunda harika bir yarışçı olabilirsiniz, ancak gerçek hayatta güvenlik yönergelerini ve kaza uyarılarını unutmayın.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar