Fake Island Demolish Apk mod 4.4 Para Hileli indir

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

Fake Island Demolish Apk Para Hileli İndir 4.4 - oyun delisinden para ve dinamit hileli ile Fake Island Demolish Apk Android Oyununu ücretsiz indirip oynayabilirsiniz. fake ada havaya uçur..

Fake Island Demolish Apk İndir Para Hilesi

Dünyaca ünlü yapıları yıkmaya hazır mısınız? Dinamiti temiz bir şekilde yerleştirin ve ateşleyin. Yıkım artık daha keyifli! büyüt Fake Island: Çok çeşitli tarihi yapıları, kuleleri, kaleleri ve gökdelenleri havaya uçurmak ve yıkmak için patlayıcılar koyabileceğiniz harika bir simülatör. Bu oyun projesinde boş zamanlarınızda meditasyon yaparken aynı zamanda tüm antik yapıları mahvedebilirsiniz. Yapıyı yıkmak için patlayıcıları doğru şekilde yerleştirmeli, tetiklemeli ve ardından yıkımın sonuçlarına tanık olmalısınız. Fake Island, gerçek fizik ve yerçekimi ilkelerine dayanmaktadır. İnternet bağlantısı gerektirmeyen basit ve bağımlılık yapan bir oyunun yanı sıra huzurlu bir ortam ve tefekkür keyfi var. Bu oyunda dünyanın dört bir yanından çok sayıda ünlü bina var ve onları yok etmek size en çok oyun puanı kazandıracak. Gökdelenler, deniz fenerleri, kaleler, enerji santralleri, endüstriyel yapılar, çürüyen binalar ve çağdaş binalar oyuna dahildir. Fake Island Demolish Apk para hileli indirilmeye hazır.


Ayrıca; Rush Hour 3D apk ve Rebrawl modsoyunlarını oyun delisi sitesinden indirebilirsiniz.

Fake Island Demolish Apk Android Oyun İndir

Fake Island: Demolish Apk, gerçek dünya fiziği ve yerçekimi ile bir bina yıkım oyunudur. TNT'ler yapılarda erişilebilir alanlara yerleştirilmelidir. Binalar, gökdelenler, deniz fenerleri, enerji santralleri, endüstriyel yapılar ve çürüyen binalar oyunda mevcut yapılardan sadece birkaçı. Dünyaca ünlü yapıları da yıkacaksınız. Bunlar gerçek binalar değil; onlar replika. Fake Island Demolish Android Oyunu, çeşitli ilginç özelliklere sahiptir.


Fake Island Demolish Apk cezbeder

Fake Island Demolish Apk oyununu Para Hileli İndir Fake Island Demolish oyununda başarılı yıkımların ardından uluslararası şehirlerin belediye başkanlarından sözleşme teklifleri alacaksınız. Her on yıldız kümesi, Sahte Ada'daki 'sahte bir dönüm noktasını' yıkmak için yeni bir sözleşme getiriyor. Dünyanın en ünlü yapılarını oynamak için yeterince yıldız beklemek istemiyorsanız, elmaslarla kilidini açabilir ve hemen oynayabilirsiniz. Yani ne düşünüyorsun? Web sitemizden Fake Island Demolish Apk Dynamite Hack'i indirin ve bu oyunla ilgili deneyiminiz hakkında bir yorum bırakın.


Fake island Demolish Apk Son Sürüm indir

Fake Island Demolish Apk 4.4, oyun delisi web sitemizde bulunan en yeni sürümdür. Oynamak hem rahatlatıcı hem de tatmin edicidir. Birkaç tanınmış yapı Her yaş için eğlence: Aile ve arkadaş buluşmaları için ideal oyun! Bu eğlenceli oyunu ücretsiz indirin. Harika bir zihinsel egzersiz. Bu basit ama inanılmaz derecede bağımlılık yapan bir oyun. İnterneti kullanmadan oynayın. Çevrimdışı oyun mevcuttur. Yüklemesi ve indirmesi basit ücretsiz oyun Fake Island Demolish oyununu, oyundaki hilelerden faydalanabilmeniz için size mod apk olarak veriyoruz. Bu hacklenmiş apk sayesinde hile yapabilir ve mod özelliklerinden faydalanabilirsiniz.


Fake Island Demolish Apk nasıl oynanır?

Fake Island Demolish Apk Hile MOD aşağıdaki özelliklere sahiptir: Fake Island Demolish Apk birkaç yeni özellik sunuyor. Aşağıda kontrol edin. Sınırsız Para için Hile Elmas kesmek Yıldızlar için Hile Dinamit için Hile Hatalar ve çökmeler düzeltildi. Oyun Geliştirmeleri Bildiğiniz gibi, resmi sürümdeki bazı özellikler ücretsiz olarak sunulmamaktadır. Fake Island Demolish Apk Hilesi sonucunda oyunda Money Cheat olacaktır. Fake Island Demolish Apk'yi Nasıl indirebilirim? Android Oyunlarını ve Uygulamalarını aşağıdaki indirme linkine tıklayıp, gidilen saayfada 15 saniye kadar beklediğinizde oyunu indirebileceksiniz.

Bu oyun ve bunun gibi oyunları playmod sitesinden de indireblirsiniz.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar