Five Nights at Freddy's:Sister Location APK 2.02 hileli

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

Çok sevdiğiniz Fnaf oyununun sister loccation adında farklı bir formuyla karşınızdayız. Oyunun son güncellemesi fnaf sister location mod apk 2.0.2 Keyfini çıkarın.

Five Nights at Freddy's:Sister Location hileli mod 2022

Fnaf sister location nasıl bir oyun? derseniz, Çocukken, büyüdüğümüzde muhtemelen nereye atacağımızı bilmediğimiz ama çocukken en iyi arkadaşlarımız olan birkaç favori oyuncağımız vardı. Oyuncaklar üzerindeki rekabet bile onlar ve arkadaşları arasında sorunlara yol açtı. Ancak, oyun yaratıcısı Scott Cawthon tarafından yazılan "Five Nights at Freddy's" adlı oyun sırasında, bu sevimli oyuncak ayılar, en ufak bir yanlış adımda hayatı yok eden korkunç şeytanlara dönüştüler.

Ayrıca;  Fake island demolish ve  XAPK installer oyunlarını oyun delisi sitesinde bulabilirsiniz.

Five Nights at Freddy's: Sister Location nasıl oynanır?

İkonik Freddy Fazbear's Pizza restoranından sirke, oyun içi oyuncu bir sirk bebeği için gece teknisyeni rolünü üstleniyor ve gecenin gelişi oyuncak bebek için bir savaşın başladığını gösteriyor. Oyundan zevk alacağınıza emin olabilirsiniz.

Fnaf sister location güncellemede ne var?

Genel olarak, eser orijinal korku yönüne döndüğü için rahatladım. Yeni ayar ve karaktere ek olarak oyuna ilk defa özel bir sistem ekleniyor ve oyuncu kendini gece ayarlayabiliyor. Dizi, seride ilk kez görücüye çıkıyor. Ayrıca oyunun toplamda iki olasılık içerdiğini ve oyuncuların iki hafta boyunca tamamen farklı bir sonucu deneyimleme fırsatına sahip olduğunu belirtmekte fayda var.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar