Football Manager 2022 Mobile apk tam sürüm indir

Puan: 5.00 (Oylar: 3)

Football Manager 2022 Mobile, tüm yaratıcı unsurlarla kendi oluşturduğunuz profesyonel bir takımın tam kontrolünü size verecek. Bu aynı zamanda ünlü oyuncuları işe almayı, mükemmel tesisler inşa etmeyi ve kulübü zamanla daha güçlü hale getirmek için gereken tüm kaynakları sağlamayı da içerir. Ayrıca takıma katılarak sayısız ünlü aktiviteye veya turnuva ve lig gibi etkinliklere katılabilirsiniz.

Football Manager 2022 Mobil v13.3.2 APK  (Tam Oyun / Yamalı)

Football manager 2022 mobile güncellendi. Güncel oyunda grafik geliştirmeleri ve yepyeni takımlar eklendi. Oyunu OBB dosyası ile birlikte ekledik. Bu sayede football manager 2022 apk yı daha rahat yükleyecek ve zorlanmadan oyunu oynayabileceksiniz.

Football Manager 2022 Mobile, tüm yaratıcı unsurlarla kendi oluşturduğunuz profesyonel bir takımın tam kontrolünü size verecek. Bu aynı zamanda ünlü oyuncuları işe almayı, mükemmel tesisler inşa etmeyi ve kulübü zamanla daha güçlü hale getirmek için gereken tüm kaynakları sağlamayı da içerir. Ayrıca takıma katılarak sayısız ünlü aktiviteye veya turnuva ve lig gibi etkinliklere katılabilirsiniz.

fm 22 indir

  1. Football Manager 2022 Mobile'ın içeriği ve oynanışı, temel olarak arayüzler ve özellikler aracılığıyla takım yönetimine odaklanır. Ancak, birkaç görevin sürekli olarak tamamlanması gerekiyor ve bunlar birbirine bağlanacak ve kulübün gelişiminde sizin için büyük bir faaliyetler zinciri oluşturacak. Ana hedefiniz de basittir: kulübün büyümeye başlaması ve onları dünyaya onurlandırabilmesi için en önemli temelleri araştırmak ve oluşturmaya başlamak. fm22 mobile oynamanız için sizi bekliyor.

EN POTANSİYEL OYUNCULARI İŞE AL

  1. Profesyonel ve ünlü oyuncular, herhangi bir takım veya kulüpten en iyi şekilde yararlanmak için ihtiyaç duyduğunuz her zaman değerli kaynaklardır. Bu nedenle oyun, nadir yetenekleri bulmak ve güçlü bir futbol kulübü oluşturmak için onları yeni zirvelere eğitmek için özel bir işe alım sistemi sunacak. İşe almanın yanı sıra, bazen oyundaki ödül sistemleri veya görevler aracılığıyla bazı oyuncuları elde edebilirsiniz.


    Ayrıca; Nulls clash of clans ve cutoff online racing oyunları oyun delisinde.

Parlak oyun görüntü ve arayüzü

  1. Football Manager 2022 Mobile'ın genel bakış arayüzü de tüm özelliklerle rahatça etkileşim kurmanıza yardımcı olacak harika bir şeydir. 

    oyunu MOD olarak oynama isterseniz football manager 2022 mobile apk OBB dosyasını indirip telefonunuzdaki OBB bölümüne atmalısınız. fm 22 mobile tasarıma genel bakışı, düzeni pürüzsüz, zarif, rafine ve zaman içinde birçok iyileştirmeye sahip olduğundan, ekibin durumunu ve daha fazlasını gözlemlerken en canlandırıcı hissi getirmeyi vaat ettiği için moderndir. Bunun da ötesinde, arayüzü son derece özelleştirilebilir ve benzersiz tasarımlarla her şeyi değiştirmenize olanak tanır.

manager football apk kurulumu

Football Manager 2022 Mobile v13.3.0 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.sega.soccer.manager” ve Android/OBB klasörüne atalım.

Football Manager 2022 Mobile v13.3.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım. sm 22 apk yüklenmiş olacak.

Gerçek isimlerin bulunduğu takım kayıt dosyalarını kullanabilmek için kendi kariyerinizi oluşturun, takımınızı seçip oyuna giriş yaptıktan sonra 2.sıradaki kariyer yerine kaydedip çıkın.

Üst kısımdan istediğiniz takımın dosyasını indirip rardan çıkarın (rar içinden çıkan) “fm_save1.fms” dosyasını kopyalayın.

Cihaz ana dizininde bulunan “Documents\Sports Interactive\Football Manager 2022 Mobile\normal\games” klasör yolunu takip edin ve games klasörü içine fm_save1.fms dosyasını ekleyin, daha önceden oynamışsanız fm_save1.fms içinde kaydınız olabilir (kaybolmasını istemiyorsanız yedekleyin). android oyun club fm 21 indirdiğinizde işiniz bitmiş olacak.

UYARI : Bazı Android 11 telefonlarda oyunu ilk defa açtığınızda klasör dizini seçmenizi isteyebilir, sizin oyuna ait takım dosyaların bulunduğu yer orasıdır, yani “seçtiğiniz klasör/Documents\Sports Interactive\Football Manager 2022 Mobile\normal\games” şeklindedir.

Oyuna giriş yapın, Kayıtlı Oyunu Aç butona basın açılan menüden androidoyunclub olanı seçip oyuna giriş yapın. Hala fm 2022 mobile ne zaman çıkacak diye aramayın indirin yükleyin ve keyfini çıkarın.

Etiketler
YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar