Funimate Pro

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

Funimate pro apk 12.5 kilidi açık ve filigransız şekilde oyun delisinden indirin. Program ile video ve resimlerinizi filigran olmadan düzenleyebilirsiniz.

Funimate Pro apk hileli indir 12.5

Funimate uygulaması ile video çekimlerinizi mobil cihazınızda düzenleyebilirsiniz. İçinde binlerce nesne var. Yazılımı, filmlerinize müzik eklemek ve çeşitli efektlerle geliştirmek için kullanabilirsiniz. Funimate Pro APK, kullanışlı bir Android mobil uygulamasıdır. Telefonunuzda yaptığınız bir videoyu sosyal medyada yayınlamak istiyorsanız bu aracı kullanarak düzenleyerek daha çekici hale getirebilirsiniz. Programı kullanmak için uzman olmanıza gerek yok. Funimate filigransız apk basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Birkaç basit adımla filmlerinizi öne çıkarabilirsiniz. Funimate Pro APK 2021'in efektleri, filtreleri ve animasyonları, arka planları ve çıkartmalarının tümü size yardımcı olmayı amaçlamaktadır. "Avcr, Inc." uygulamanın yaratıcısıdır. Ayrıca Funimate Pro APK, hareket halindeyken mobil cihazınızda profesyonel düzenlemeler yapmanızı sağlar.

Ayrıca; Candy crush saga ve Multi brawl apk oyunlarını oyun delisi sitesinden indirebilirsiniz.

Funimate pro apk, videolar oluşturabileceğiniz, bunları efektler ve filtrelerle düzenleyebileceğiniz ve tüm takipçilerinizle paylaşabileceğiniz Tik Tok veya LIKE benzeri bir sosyal medya uygulamasıdır. Sadece birkaç saniye içinde bu uygulama, akıllı telefonunuzun kamerasıyla çekilen sıradan filmleri viral videolara dönüştürebilir! Funimate apk filigransız uygulamasını kullanmaya başlamak için yeni bir hesap oluşturmanız veya mevcut bir Twitter veya Facebook hesabıyla bir hesap oluşturmanız yeterlidir. Bir hesap oluşturduktan sonra, diğer kullanıcıların videolarına göz atabilir, profilinizi özelleştirebilir ve elbette kendi videolarınızı yükleyebilirsiniz! 

Funimate özellikleri nelerdir?

Funimate, çok çeşitli kullanımı kolay düzenleme araçlarına sahiptir. Videolarınıza ses, şarkı, metin veya çıkartma ekleyin, renkleri ayarlayın ve hatta bir düzineden fazla filtreye göz atın ve bunları gerçek zamanlı olarak uygulayın. Bu uygulama, karmaşık ve göz alıcı efektler oluşturmayı kolaylaştırıyor! Harika bir video oluşturduktan sonra, yüklemeden önce yapmanız gereken bir şey daha var: birkaç hashtag seçin! Seçtiğiniz hashtag'ler, videonuzu kaç kişinin gördüğünü büyük ölçüde etkileyebilir, ancak neyse ki bu uygulama, göz atmak için trend olan hashtag'lerin bir listesini sunarak hashtag seçimini biraz daha kolaylaştırıyor. Eğlenceli ve heyecan verici sosyal medya uygulaması Funimate ile saniyeler içinde harika viral videolar oluşturun ve tüm dünyadaki kullanıcılar tarafından oluşturulan harika videolara göz atın.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar