Grand truck simulator 2 v1.0.32 (Gts 2) para ve ehliyet hileli mod apk indir

Puan: 5.00 (Oylar: 4)

Grand Truck simulator 2 (Gts 2) oyunu ile ilgili tüm güncellemeleri bu sayfada bulacaksınız.

Grand truck simulator 2 apk v1.0.32 (Gts 2) para ve ehliyet hileli mod apk indir

Grand Truck Simulator 2 v1.0.32 bir kamyon simülasyon oyunudur. Para hileli grand truck simulator gts 2, Pulsar Gamesoft stüdyosu tarafından oluşturulmuş en popüler Android oyunlarından biridir ve kamyon – kamyon simülasyon oyunlarını seven çılgın oyuncular için en güncel sürümünü eklemem gerekiyor. Yönettiğiniz araç ile amacınız kargo taşımak, görevleri tamamlamak ve şehirlerarası yollarda para kazanmaktır. 

Ayrıca; fnaf ultimate editon 2 apk ve Netboom Premium Apk oyun delisinde

Gts 2 apk

Gts 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı mod apk yani sınırsız para ve E sınıfı ehliyet sahibi olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz araçları - treyler ve büyük yükleri taşıyabilirsiniz. Farklı kamyon türleri, uzun yolculuklar, devasa kargolar ve dahası sizleri bekliyor.

Grand Truck Simulator 2 v1.0.32'de harita iyileştirildi ve hata düzeltildi. Gts 2 görseller 3 boyutludur ve ses kalitesi yüksektir. Kontrolleri vermek için iki parmak kullanılabilir. Grand Truck Simulator 2, Google Play Store'dan 300.000'den fazla indirme aldı. Türkçe dil yardımı mevcuttur.

Etiketler
YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar