Grow Turret Apk mod para hileli indir

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

Grow Turret Apk Para Hileli Mod İndir 7.8.5 - Sitemizden Para Hilesi Olan Grow Turret Apk Android Oyununu Ücretsiz Son Sürüm İndirip Oynayabilirsiniz.

Grow Taret Apk mod 7.8.5 Para Hileli İndir

Grow Turret Apk'ta uzaylılar Dünya'ya saldırdığında, işgalci istilacılarla savaşmak için askeri bir kale inşa etmekle görevlendirilirsiniz. Dünyayı savunmakla görevlendirilmiş milyonlarca üs ve milyarlarca askerden birisiniz. Uzay düşmanlarıyla savaşmak için, kalenize yaklaşan uzaylıları ortadan kaldırmak için kaleler ve gözetleme kuleleri inşa etmelisiniz. Temeliniz basit olduğunda oyuna başlayın. Düşmanları yok etmeye yetecek kadar hasar veren bir topla başlarsınız. Üssünüz, her biri 25'e kadar kale ve saldırı silahı içerebilen 25 kareye bölünmüştür. Grow Turret Apk para hileli indirilmeye hazır.


Grow Turret Apk Android Oyun İndir

İstilacıları yok etmek için oyundaki kaleleri düzenlemelisiniz; kalenize girmelerine izin veremezsiniz. Diktiğin kalelerin barajlarından sağ çıkarlarsa mağlup olacaksın. Tüm düşmanlarınızı öldürdüğünüzde, kalenizi geliştirmek ve geliştirmek için altın alacaksınız. Grow Taret Android Oyunu, çeşitli ilginç özelliklere sahiptir.

Grow Turret'in kuralları oldukça kolaydır; Nasıl oynanacağını anlamamaktan endişeleniyorsan, rahatla. Bu oyun aynı zamanda oynamak için çok fazla zaman ve manipülasyon gerektirmez. Kalelerin ve topların yerleşimleri kolayca ayarlanır ve düzenlenir.

Grow Turret Apk Para Hileli Oyun nasıl oynanır?

Grow Turret'te mümkün olduğunca çok sayıda etkili kale inşa etmelisiniz. Uzaylıların insanlığa saldırmasını beklemek yerine, onları arayan ve yok eden otomobiller geliştirebilirsiniz. Şanssızsanız veya düşük performans gösteriyorsanız endişelenmeyin. Geri döndüğünüzde, ek kalelerden daha fazla güç ve önceki kayıplardan deneyim kazanmış olacaksınız. Grow Turret'in her seviyesi uzun bir yolculuktur; zamanla zayıftan güçlüye uzanan rakiplerle karşılaşacaksınız. Sonunda, o seviyenin patronu yenildi ve kalenizi başarıyla savunmanıza izin verdi. Daha sonra güçlü düşmanlar hakkında endişelenmeyin çünkü başlangıçta rakipleri yok ederek çok fazla servet kazandınız; bu altını harca.

Grow Turret Apk İndir Son Sürüm

Grow Turret Apk 7.8.5, oyun delisi android oyun sitemizden edindiğiniz en son sürümdür. 

Ekrana dokunmadan otomatik olarak saldırın

Çeşitli kuleler oluşturun ve toplayın.

Çeşitli yetenekler

Ek savaş arabaları ve taretler inşa edin.

Rune sistemi daha güçlüdür.

Sahneye dönmek için daha güçlü adımlar

Tareti alın ve büyük patronu ortadan kaldırın. - Reid, Patron

Bir yok etme savaşı ile zombi saldırısını durdurun.

Kitap koleksiyonuyla daha iyi

Yüklemesi ve indirmesi basit ücretsiz oyun

Grow Turret hilelerinden faydalanabilmeniz için Grow Taret oyununu mod apk olarak sunuyoruz. Bu modifiye nedeniyle birkaç yeni özellik sunuyor. Aşağıdaki listeye bakın.


Sınırsız Para Hilesi'ndeki Hatalar ve Çökmeler Tek Atışta Öldürme Yüksek Altın Damla Elmas Hileleri Oyunda İyileştirmeler

Bildiğiniz gibi, resmi sürümdeki bazı özellikler ücretsiz olarak sunulmamaktadır. Grow Turret Apk Cheat sonucunda oyunda Money Cheat olacaktır.


Grow Turret Apk 7.8.5 Nasıl indirilir?

Grow Turret, apk uzantılı dosyaları indirmek için ilgili sayfadaki Şimdi indir düğmesine tıklanarak indirilebilir. Yönlendirilen sayfada altı saniye beklemeniz gerekir. Grow Turret Apk Hile Android Oyunu, Ücretsiz Apk İndir ve Paylaş

Grow Taret Apk'yi Nasıl yüklenir?

Bu temel ve anlaşılır adımları izleyin:

Grow Turret Apk bu sayfadan indirilebilir.

Apk dosyasını dosya yöneticisinde açın.

Güvenilmeyen kaynaklara izin verin ve yüklemeyi etkinleştirin.

Yükleme seçeneğini seçin.

Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın.

İndirme veya kurulumla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen yorum bırakın. Çok teşekkürler.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar