Legendary Football

Puan: 4.00 (Oylar: 1)

APK mod page web sitesinden Legendary Football 1.5.2 sınırsız para hileli apk dosyasını indirebilirsiniz.

Sınırsız paraya sahip Legendary football

Studio Vega Private Limited, PES ve FIFA'ya benzer bir oyun olan Legendary Football Apk'yi yarattı. Bu, gerçekçi bir futbol deneyimi sunan ve kategorisindeki diğer oyunlarla karşılaştırılabilir bir oyundur.


Gerçekçi grafikler ve animasyonlar

Daha önce mobil bir futbol oyunu oynadıysanız, 3B formlar tasarlamadan önce başınızı birkaç kez, genellikle şiddetli bir şekilde sallamadan edemezsiniz. Hem PES hem de FIFA çok fazla yapılandırma gerektirir ve sonuçlar herkes veya tüm makineler için her zaman tatmin edici değildir. Efsanevi Futbol başka bir seçenek. Legendary Football Apk oyununun diğer iki tanınmış futbol oyunuyla karşılaştırılabileceğini düşünmesem de diğer birçok oyundan inkar edilemez derecede üstün.

Legendary Football apk nasıl oynanır?

Mobil cihazlardan erişilebilen diğer birçok futbol oyununun aksine Legendary Football, oyunu hemen başlatmaz ve bir açılışa sahip değildir. Bir logo, üniforma ve ayakkabılarla tamamlanan kendi ideal takımınızı oluşturacak, oyuncuları toplayacak, her maç için dizilişi değiştirecek ve kendi savaş stratejilerinizi tasarlayacaksınız. Her seviyeden oyuncu, yarışmalarda pratik yapmaktan ve rekabet etmekten yararlanabilir. Bundan sonra, diğer oyunculara karşı rekabet edebilecek ve önceki hedeflerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Değerli ödüller için diğer takımlara karşı yarışın ve takımın potansiyelini gösterin. Bu, elinizden gelenin en iyisini yapacağınız ve futbol kariyerinizin çeşitli yönlerinden önemli deneyimler kazanacağınız anlamına gelir. Başka bir deyişle, Legendary Football'da hem oyuncu hem de koç olarak oynuyorsunuz, hem saha içinde hem de saha dışında stratejiler oluşturuyor ve planlar uyguluyorsunuz. Oynarken topun stilini, dizilişini ve yarı veya yarı veya setler arasındaki setleri değiştirebilirsiniz. Bu tasarım, oyuncuların daha fazla uyum sağlamasını sağlayarak daha beklenmedik sonuçlara yol açar. Bu heyecan verici bir oyun modudur. Legendary Football, çok çeşitli oyunculara hitap edecek çok çeşitli oyun stilleri sunar. Sıfırdan bir takım oluşturmak, sayısız ödül kazanmak ve uluslararası sahneye çıkmak için Kariyer modunu oynayabilirsiniz. 1v1 modunda arkadaşlarınızla savaşabilirsiniz.

Legendary football apk 1.5.2 nasıl indirilir? 

Şimdi indir butonuna tıklayarak Google drive üzerinden oyunu indirebilirsiniz.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar