Lineage 2: Revolution

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

Lineage 2: Revolution apk 1.33.12 dosyası sınırsız para mod özelliği ile geliyor. Oyunu oyun delisi sitesinden indirebilirsiniz.

Lineage 2 Revolution apk 1.33.12 mod sınırsız para

Oyuna ilk başladığımda "Harika seviyede görseller" diye düşündüm. Lineage 2 Revolution Apk, raporlara ve spekülasyonlara göre Kore'nin en yeni grafik oyunu. Bu, birçok MMORPG gibi, büyük olasılıkla bir PC MMORPG'sidir. Bu oyun Unreal Engine 4 teknolojisi üzerine inşa edilmiştir ve mobil cihazlar için türünün tek örneği bir MMORPG deneyimi sağlar.

Ayrıca; LOL hack mod apk ve multibrawl apk mod oyunları oyun delisi sitesinde.

Lineage 2 nasıl bir oyun?

Lineage 2 Revolution, diğer MMORPG'ler, lineage 2 aden ve lineage 2 essence gibi, kullanıcının dört karakter sınıfından birini seçmesiyle başlar. İnsan, Elf, Kara Elf ve Cüce mevcut karakter sınıflarıdır. Savaşçılar, büyücüler ve okçular gibi birçok türe ayrılırlar. Bu oyunun büyüleyici yanı, saç kesimi ve kıyafet gibi karakterle ilgili bazı küçük özellikleri değiştirebilmenizdir. Netmarble'ın tasarımı benim için gerçekten etkileyiciydi.

Netmarble'ın oyun karakterinin çok hoş ve detaylı tasarımı beni suskun bıraktı. Oyunun görevlerini tamamlayarak gelişeceksiniz. Patronları ve yaratıkları öldürmek, savaş yeteneklerinizi geliştirmenize ve beş yeteneğin hepsini edinmenize yardımcı olacaktır.

Lineage 2: Revolution Apk, ilk dakikadan itibaren oyunun rengine ve müziğine bir coşku duygusu getirdi. Canavar sesleri ve ölümle dolu bir dünyada yaşamak için yapabileceğiniz tek şey canavarları öldürmek. Lineage 2'nin görev sistemi, oyunun aksiyonunda hızla ustalaşmanıza yardımcı olacak. Her görev boyunca, kazandığınız para ve deneyim, ekipmanınızı geliştirmek ve daha güçlü olmanıza yardımcı olacak ekstralar satın almak için harcanacaktır.

Lineage 2: Revolution apk nasıl indirilir?

Oyun delisi sitesinde, şimdi indir butonuna tıkladığınızda sizi bir süre bekletecektir. Sonra Google drive alanına yönlendirilip oradan lineage 2 dosyasını indirebileceksiniz

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar