LOL Hack mod Apk

Puan: 5.00 (Oylar: 2)

1v1 LOL skin içindeki kaplamaların kilidini açabilirsiniz. Bu deriler karakterinin gücünü arttıracak. Mağaza ve dolap da bulunuyor. Yerel para toplamak yeni karakterler satın almanızı sağlar. Dört farklı oyun tipinde 1v1 LOl bebek çalabilirsiniz.

1v1 LOL APK 4.17 (God mode, Speed, Wall Hack)

Diğer aksiyon oyunlarından farklı olarak. 1v1.LOL bir silah atış simülatörüdür. Nereye gittiğin çok önemli. Bir robot savaşına katılın. Sayısız oyun türü ile amacınız rakibinizi yenmek ve kendinize bir sığınak inşa etmektir. Çoğu benzer oyunda, rakibi yenmek gibi görevleri yerine getirmeniz yeterlidir. Ekipmanı bulun ve dövüşe hazırlanın. 1v1.LOL apk deki fark, silah savaşlarına katılmak için eşleştirilmenizdir. Ve özel bir sığınak.
Bu özellik, 1v1.LOL'ü oyuncular arasında popüler hale getirdi. Piyasada birçok aksiyon oyunu bulunmaktadır. 1v1.LOL'de,  LOL gg deki gibi katılımcılar her 3 saniyede bir 1'e karşı 1'e çekilir. Oyunda otomatik tetikleyiciler ve ateşleme bulunuyor. Mücadeleyi yönetmeyi kolaylaştırın. Oyuna katıldıktan sonra katılımcılara bir karakter adı verilir. Sanal bir karakter doğum sertifikası oluşturur. Ve ilk oyunda, deneyim kazanmak için dövüşmeden önce antrenman yapın! Rakibini yenmekten ve en iyi şutör olmaktan daha iyi ne olabilir?
Nihai inşa ve atış savaşı 1v1.LOL mod apk

Ayrıca; Train simulator 2D ve Rebrawl legacy oyun delisi sitesinde.

Bu oyunda, kullanıcılar çeşitli modla rda çok oyunculu dövüşlere katılabilir. Ve çoğunlukla Royal'deydi. Oyuncular sadece rakipleri yok etmekle kalmamalı, aynı zamanda gizli büyüler de oluşturmalıdır. Eşyalardan faydalanmak. Nihai galip ol. Rakipleri hızla yenin, güvenli bir sığınak inşa edin. Bu arada, savaş deneyimi kazanmak için çok çalışın. 1v1.LOL'ü bugün indirin ve eğitime başlayın!
Oyun modu çekici.

Rakibi hızlı bir şekilde vur. Robotunuzu en birinci yapın. Her kalkan duvar oluşturduğunuzda, rakibinizi vurun. Çevrenizi incelemek için oyun içinde 3D resimleri kullanın. Hızlı hareket edin ve rakibinizi kolayca izleyin. Aksi takdirde, rakibiniz sizi kolayca yenecektir. 1v1 LOL bebek basit kontrollere sahiptir. Basit bir kontrol paneli ile her yerde yapabilirsiniz. Karakterinizi hareket ettirmek için sol tuşa basın. Savunma ve hücumu birleştirerek ortayı kazanın.
silah

1v1 LOL

LOL skin silah teçhizat sistemi basittir. Keskin nişancı tüfekleri, pompalı tüfekler ve baltalar içerir. Oyuncular çeşitli senaryolarda silah kullanabilirler. Dilediğiniz gibi kullanın. Çok kolay, değil mi? Bir silahla, otomatik tetik yardımı alabilirsiniz. Çatışmalara katılmak kolaydır. Ancak yine de ilk oyunda daha hızlı ateş etme ve bariyerler inşa etme alıştırması yapmalısınız. Ayrıca, bir rakibi her öldürdüğünüzde nihai atış yeteneğinizi de solo yapabilirsiniz.
barınak binası

Kurşun geçirmez duvarlar inşa edin. Oyunculara üs oluşturmak için araçlar verilecek. İstediğiniz gibi inşa edin. Düşman ateşinden kurtulmanıza nasıl yardımcı olabileceğini düşünün. Göç etmek çok basittir. Barınağın korunması, biçiminden daha önemlidir. Güvenli bir sığınak, rakibinizi yenmenize yardımcı olabilir. Bu yüzden inşa ederken dikkatli olun.
Şimdi 1v1 LOL indir ve eğlenceye katılın. En iyi silah savaşlarını yapın ve tüm rakipleri hemen öldürün. Bu oyun harika bir deneyim sunuyor. Yorgunluğu giderin ve stratejik bir tutum geliştirin. En iyi atıcı olmak ister misin? Tüm rakipleri en hızlı şekilde yenmek mi? Kendiniz ve dünya için bir dünya rekoru mu kırıyorsunuz? 1v1 ile başlayalım. ÇOK KOMİK! Şimdi kaydetmeye başlayın.

1v1.LOL MOD APK (Tanrı Modu, Hız, Duvar Hack)

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar