Minecraft Apk Full indir 1.19.0.28

Puan: 5.00 (Oylar: 3)

Oyunumuz ücretsiz ve full özellikleri ile sunulmuştur. Minecraft güncelleme dosyalarını sitemizden takip edebilirsiniz.

Minecraft Apk Son Sürüm ücretsiz indir

Minecraft apk bir hayatta kalma simülasyon oyunudur. Mojang firması tarafından yapılmış olan oyun Google play store da zirvede bulunmaktadır. Sizde sonsuz dünyaların olduğu ve küp bloklarla hem üretip hem savaşabileceğiniz bu oyunda yer almak isterseniz okumaya devam edin.

Minecraft Oyna

Bu açık dünya oyununu oynarken canavarlar, düşman insanlar, gizli hazineler, çok farklı bir dünya ile karşılaşacaksınız. Sadece kendinize ait bir dünya bile oluşturabilirsiniz. Küp blokları istediğiniz şekilde oluşturup tekrar kırabileceğiniz Minecraft ücretsiz olarak oyun delisinden indirilebilir durumda hadi ne duruyorsunuz. Minecraft videoları ile öğreneceğiniz bu oyunda küp blokları kırmanın sizin gücünüzü zayıflatacağını aklınızda tutmalısınız. Bir şeyler inşa etmek daha iyi olabilir.


Ayrıca; My child lebensborn ve Candy crush saga oyun delisinde


Minecraft Silahlar

Bu oyunda el aletleri ve silahlar sizin kan damarlarınız. Hayatta kalmak için bunlara ihtiyacınız olacak. Kazma, balta, kürek gibi aletleri üretim için kullanacaksınız. Ayrıca acıktığınızda hayvan avlamak için silahları kullanacaksınız. Kılıçlar, yaylar sizin silahlarınız onların dayanıklığını artırmak sizin elinizde.

Hayatta kalma modu kaynak toplama ve inşa sürecini içermektedir. Önce kendinize bir sığınak inşa edin ismini minecraft evi koyun. Çetelerle savaşmak için şart. HP & Hunger Bar acıktığınızda karnınızı doyuracağınız yer. Gücünüzü korumak için yemek yemelisiniz.

Yaratıcı Modu bu modda sınırsız kaynağınız var ve çeteler size bulaşamaz. Atlama düğmesi ile uçmayı bile seçebilirsiniz. 

Macera Modu bu modda meydan okuma vardır ve uçma yok. Canavarlardan kaçmanız gerekir ve candestroy etiketli alete ihtiyacınız var. Bloklar canplace etiketine sahipse inşa etmeye uygundurlar.

Minecraft multiplayer modu da 10 oyuncuya kadar beraber oynamayı mümkün kılıyor. minecraftmod için eğitim tamam şimdi oyun zamanı.

Minecraft skins 

Oyunda farklı giysi ve tasarımları bulabilirsiniz.

Minecraft apk son sürüm

Oyun delisi Minecraft apk 1.19.0.28 oyunun ücretsiz ve hileli mod olarak sunmaktadır. Bizi Facebook ve Twitter sayfalarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bu oyunda Minecraft mods bulunur ve Mini oyunlar içeren çok fazla sunucu vardır. Yaratıcı mod size özgür bir dünya sunar. Hayatta kalma modu üretimin değerini ve toplamanın kıymetini bildirir. Minecraft full isterseniz indirin. Minecraft classic oynamak isterseniz de farketmez gene bu dosyada mevcut.

Minecraft indir

Şimdi indir butonu bir tık uzağınızda tıklayın ve minecraft server lerine ulaşın.

Etiketler
YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar