Mobile legends bang bang mod

Puan: 5.00 (Oylar: 2)

Mobile Legends: Bang bang, Android akıllı telefonlar için beşe beş takım savaşlarında yer alacağımız gerçek zamanlı MOBA tipi bir strateji oyunudur.

Mobile legends apk 1.6.50.7101 indir

 Mobile legends apk modunda maçı kazanmak için rakibinizin kristalini yok etmeniz gerekiyor. Haritada 3 şerit var, her şeridin her iki tarafında da 3 kule var. Toplam 18 kule, 9 kule ve 9 rakip var. İlk olarak, birlikte oynamak istediğiniz bir kahramanı seçiyorsunuz ve o kahramana göre semboller, özellikler ve kıyafetler seçiyorsunuz. Ardından herhangi bir ara sokağa girin ve üç sokak kulesini de yok edin. Sonunda düşman kristalini göreceksiniz. Onu yok et ve sen kazan. Mobile legends apk maç sırasında rakibinizle de mücadele edeceksiniz. Minyonları, orman canavarlarını ve kahramanları öldürerek altın elde edersiniz. İstatistiklerinizi artıracak özel becerilere sahip ekipman satın almak için altını kullanabilirsiniz.

    Merhaba.. buradan, skins hack ve drone harita görünümü özelliklerine sahip Mobile Legends  APK'yı tanıtacağım. Mobile Legends: Bang Bang, Moonton tarafından sunulan aksiyon dolu bir 5v5 MOBA oyunudur. Oyun mağazasında yüz milyondan fazla indirme var. Oyun mağazasında birçok MOBA oyunu var, ancak hiçbiri Mobile Legends ile yarışamaz. İnanılmaz grafiklere ve kahramanların hareketlerine ve becerilerinin yürütülmesine sahip, çok mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Birçok MOBA oyunu oynadım ve Mobile Legend harika kahramanlara, tasarıma ve arayüze sahip tek oyun. Bu kategoriyi seviyorsanız, bundan daha iyi bir oyun bence yoktur.

    Mobil Legends: Bang Bang Özellikleri Neler?

  • Benzersiz Becerilere Sahip 80' den Fazla Kahraman
  • Özel Efektli Göz Alıcı Ciltler
  • Japon Seslerinde Kahramanların Diyalogları
  • Oynanacak Birçok Mod
  • Sihirli Satranç
  • Günlük Etkinlikler
  • Kurulumu ve indirilmesi kolay
  • Ücretsiz Oyun

Mobile legends mod apk Nasıl Oynanır?

    MLBB'de maçı kazanmak için rakiplerin kristalini yok etmek gerekir. Haritanın üç şeridi vardır ve her şeridin her iki tarafında 3 kule vardır. Toplam 18 kule, 9 sizin ve 9 rakip. İlk olarak, oynamak istediğiniz herhangi bir kahramanı seçin ve bu kahramana göre ayarlanmış bir amblem, yetenek ve ekipman seçin. O zaman herhangi bir şeride git ve şeridin üç kulesini de yok et. Sonunda, rakibin kristalini göreceksiniz. Onu yok et ve kazan. Mobile legends bang bang maç sırasında, rakiplerle de savaşacaksınız. Köleleri, orman canavarlarını ve kahramanları öldürdüğünüzde altın elde edersiniz. İstatistiklerinizi artıracak özel becerilere sahip ekipman satın almak için altın kullanabilirsiniz.

Kahramanlar:

    MLBB'de seksenden fazla kahraman var. Her kahramanın birden fazla benzersiz becerisi vardır. Kahramanlar 6 kategoriye ayrılır: Mobile legends bang bang oyunundaTank, Avcı, Suikastçı, Büyücü, Destek ve Nişancılar. Kahramanı türlerine ve becerilerine göre seçmek önemlidir. Çünkü takımınızda 2 büyücü varsa ve tank yoksa, rakibin savaşçısından ve suikastçılarından hasar alacak kimse olmayacaktır. Büyücünüzü kolayca hedefleyebilirler. Aynı zamanda rakibinizin takımınızdan yararlanamayacağı doğru kahramanı seçmeniz gereken bir strateji oyunudur.

Ayrıca,   nulls brawl  ve rebrawl classic oyun delisi sitesinde
YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar