My Talking Angela 2

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

My talking Angela 2 yeni özellikleri ile oyun delisinde. Şimdi indirin keyfinize bakın..

My Talking Angela 2 hileli apk indir

Onunla konuşarak, ona hediyeler vererek ve ona şarkı söyleyerek Talking Tom'un Talking Angela'yı onun için doğru kedi olduğuna ikna etmesine yardım edin. Yakından izlerseniz, Ginger'ın Tom'un planlarını bozmaya çalıştığını göreceksiniz. Angela 2 ile akıllı ve ingilizce bir sohbet yapın ve saatlerce esprili ve eğlenceli cevaplarının keyfini çıkarın.

Merhaba! Ben Angela 2 yım. Tom ve çocuklar gibi teknolojiyle ilgilenmiyorum – Ben bir şarkıcıyım ve bir gün büyük bir yıldız olacağım! Zaten öyle giyiniyorum - moda benim göbek adım. Diğer arkadaşlarımla takılmayı seviyorum, zaman zaman beni zora soksalar bile! Ne de olsa bir kızın kaldırabileceği çok fazla erkek var. 

Ayrıca; pubg mobile lite ve ultimate motorcycle simulator oyun delisi sitesinde.

Onlarla asla sıkıcı bir an olmaz. Her zaman onların tuhaf planlarından birinin içine çekiliyorum ama sonunda her şey yolunda gidiyor! Sadece ne kadar hevesli olduklarını sevmelisiniz! Merhaba! Ben Angela'yım. Tom ve çocuklar gibi teknolojiyle ilgilenmiyorum – Ben Talking Angela bir şarkıcıyım ve bir gün büyük bir yıldız olacağım! Zaten öyle giyiniyorum - moda benim göbek adım. Erkeklerle takılmayı seviyorum, zaman zaman beni zora soksalar bile! Ne de olsa bir kızın kaldırabileceği çok fazla çılgınlık var!

Onlarla asla sıkıcı bir an olmaz. Her zaman onların tuhaf planlarından birinin içine çekiliyorum ama sonunda her şey yolunda gidiyor! Sadece ne kadar hevesli olduklarını bilmelisiniz.!

My talking angela 2 apk modda neler var?

Konuşan kedi Angela daha fazla dans, moda ve pastacılıkla geri döndü. Artık daha marifetli bir kediyim.

My Talking Angela 2, her günü daha şık ve eğlenceli hale getiren sanal evcil hayvan oyunudur. Oyuncular bu şık kedinin büyük şehirdeki evinde kendini iyi hissetmesine yardımcı oluyorlar.

- Harika saç, makyaj ve moda seçenekleri eklendi

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar