Nulls Brawl Apk 12 sezon hileli indir 43.248

Puan: 4.49 (Oylar: 33)

Brawl stars benzeri olan oyunumuz 12. sezondaki tüm yenilikleri ile oyun delisinde. Oyun dosyası Google drive olarak güncellendi.

Nulls Brawl apk 12. Sezon Son Sürüm Elmas Hileli indir

Nulls Brawl 12. sezon Janet ve Bonnie karakterlerinin katılması ile başlamış oldu. 43.248 güncellemesi alan oyunda Janet ve Bonnie iki kız kardeş ve bayağı cesurlar. Savaşın her bölgesinde can siparene savaşmaktalar. Brawl Talk bildirdiği güncelleme ile 12.sezonu oynamaya başlayabiliriz. Nulls Brawl apk janet 12 sezon yeniliklerinden haberdar olmak için yazıyı okumaya devam etmelisiniz.

Kromatik Savaşçı Nulls Brawl Janet: 

Janet hem savaşçı hem de bir şarkıcı olarak karşımıza çıkıyor. On parmağında 10 marifet olan kızımız aynı zamanda bir akrobasi ustası. Şov dünyasının yıldızı olan Janet savaş sırasında şarkı söylemekte ve rakibi dağıtarak savaşı kazanmaktadır. Şarkı notalarının her biri bir silah ve mızrak gibi rakibin gücünü emmektedir. Notaların her biri koni şeklinde bir mermi olan Janet nişan alırsanız en uzaktaki rakipleri bile alt edebilmektedir. Janet stu sırasında kısa uçuşlar yaparak savaşın en kritik yerinde size puanlar kazandırabilmektedir. Janetin kostümlerine bakacak olursak, başta Valkür janet yer alır ve Brawl pass ilk kademesinde ise Motorcu carl kostümünü giyebilmektedir.

Ayrıca; Grand Truck simulator 2 ve  Deer hunter apk oyun delisinde sizleri bekliyor.

Yeni karakter Bonnie:

Bonnie şarkıcı savaşçı Janetin kız kardeşi. Star park tehlikeli görevlerde de savaşacak olan Bonnie tavşan gibi kıvrak ve hareketli, cesur karakter Bonnie çılgı gösteriler yapar ve fırlama hareketleri ile rakibinin dikkatini dağıtır. Meg benzeri hareketler yapar ve şekil değişim yapmaktadır. Uzaktan nişan alan karakterimizin tek bir mermi hakkı vardır o yüzden tam isabet edilmesi şart. Süper topla birlikte fırlayan karakter düştüğü alanda çok güçlü bir hasar yapmaktadır.


Nulls Brawl 12 sezon oyun modları:

ROBOT AVI Oyun MODU:

Uzay teması olan bu oyun modunda 3v3 oyun formatı ile birlikte robotlar ve savaş ortamı mevcuttur. ' dakikka süresince bolca civata toplayıp, diğer takımın önüne geçmelisiniz. 8 civatayı toplayan takım galip gelir. Uzay alanında rakiplerinizden biri de civata toplayan robot, o robotu yok edip tüm civatalara siz sahip olun. Yeni robot belirmeden bu işi bitirmelisiniz. Yoksa robot savaşınız bitmez.

Robotların düşmanları sizin de düşmanınız, onları da yenip civataları kimseye kaptırmamalısınız. Şimdilik bu oyun modu sadece 12. sezon için geçerli, kim bilir belki başka sürprizler de çıkabilir. Bunlarla beraber oyunda spreyler geldi ve yerlere uygulanan bu spreyleri Kupa Yolu, Brawl Pass veya Dükkan’da satın alarak sahip olabilirsiniz.

Nulls Brawl 12. Sezon Kostümleri neler?

 • Canavar Kamyon MEG
 • Kundakçı SPİKE
 • Çarpışmaya Hazır Darryl
 • Daruma  Pr. P
 • Çöl Fırtınası TARA

Stars Force Düşmanları:

 • Patron Byron
 • Galaksi Fırtınası LOLA
 • İmparatoriçe Bonnie

Oynanacak o kadar çok aksiyon ve savaş oyunu arasından sevdiklerinizi seçmek zor olabilir. Bunun yanında hileli oynamak istemezseniz Google Play Store , Apk mod page veya AppStore adreslerine gidebilirsiniz. Ama hileli ve mod oyun oynamayı seven biriyseniz işte burası tam olmak sitediğiniz yer. Hileli sürümler için aşağıdaki adımları takip edin!

 • Yazını hemen başındaki hemen indir linkine tıkla
 • APK dosyasının inmesini bekleyin
 • Telefonunuzda dosya yöneticisine gidin
 • İndirdiğiniz APK dosyasını açın:
 • Ardından kurulumun bitmesini bekleyin
 • Oynamak için artık oyun hazır

Oyun delisi Facebook ve Twitter sayfalarını takip ederseniz tüm güncellemelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Etiketler
YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 33 Oylar ve 1 Yorumlar
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Janet ve Bonnie APK İndşr"

APKOYUNEVİ

4 hafta önce

JANET VE BONNİE APK İNDİR Nuls Brawl 12. Sezon Janet ve Bonnie! 12. Sezon Janet ve Bonnie, yeni oyun modu; ROBOT AVI ve yeni kostümler MOD APK İndirin. Son Sürüm Sınırsız Elmas .

Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar