Nulls Brawl Apk Eve mod 42.356 11. sezon

Puan: 4.55 (Oylar: 20)

Null's Brawl, sınırsız mücevher, altın ve kutu içeren bir Brawl Stars apk özel sunucusudur. İstediğiniz herhangi bir kavgada arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Sunucudaki en çılgın kavgalar sizleri bekliyor.

Nulls Brawl apk Eve 11. sezon indir

Nulls brawl apk 11.sezon başladı. Bu sezonda yepyeni güzellikler var. Öncelikle power lig olacak, yani lig sezonları olacak ve bu sezonlar 1 ay sürecek. Yeni rütbeler almakla kalmayıp yıldız puanlarınızı da yükseltebileceksiniz.Yıldız puanlarınız bir sonraki lig sezonuna decrederek devam edecek. Skorlarınızxı geliştirmek için iyi bir fırsat. Null's brawl eve 11. sezon Eve güncellemesini oyun delisi sitesinden indirebilirsiniz. iyi eğlenceler.

Null's Brawl stars yeni özellikler neler?

 • nulls 11.sezon power lig birkaç yeni özellik içeriyor. 
 •  Aşağıdan nulls 11.sezon 42.356  özelliklerine göz atın. 
 • Yeni savaşçı Lola,
 • yeni Savaşçı Meg,
 • Scavenger Ash yeni bir karakter olarak eklendi.
 • Belle ve Squeak eklendi. 
 • Nakavt, Sıcak Bölge ve Kısmi Kuşatma modları eklendi.
 • Sınırsız elmas ve Altın ile savaşçınız daha da güçlü
 • Yüzde 99,99 Sunucu Çalışma Süresi 
 • Sürekli Güncellemeler 

Brawl stars Topluluğunun bir üyesi olun. Nuls Brawl apk ile birlikte topluluğunun diğer üyeleriyle sohbet edin. Her şeyin kilidi açıldı. Tüm Android Cihazlar Uyumlu ve tamamen ücretsizdir. Bildiğiniz gibi, resmi sürümdeki bazı özellikler ücretsiz olarak sunulmamaktadır. nuls bravl stars apk Mod ile brawl stars apk oyununda sınırsız elmasa sahip olacaksınız. Sınırsız elmas ile karakterlerinizi daha da güçlendirip, savaşta kazanan taraf siz olacaksınız.

 

Biodom Season yani 11.sezon Brawl Stars apk nın resmi YouTube kanalında yayınlandı. Biodome'un 11. Sezonu yeni bir kıyafet ve yeni bir karaktere sahip.  Rosa, Bea ve Sprout sonraki bölümlerde yeni evlerine taşınacaklar. Sezonun da tuhaf bir karakteri var. Evve karakterin adıdır. Eve hakkında daha fazla şey keşfetmek için lütfen okumaya devam edin. Bu sezon oyun çok farklı yeniliklerle sizlere zevk vermeye devam edecek. Uçan karakter eve ile savaşlar daha eğlenceli hale gelecek.

 

Ayrıca; Rebrawl apk mod ve rebrawl classic apk oyun delisi sitesinde.

EVE uçan karakter

O oyunda yepyeni bir Biodom sezon savaşçısı. Bu savaşçı, bir uzay mekiği gezisindeyken uçma potansiyeline sahiptir. Ancak bu kalite önemlidir. Özetle, Eve en yeni üyesi olarak Ruffs'a katılıyor! Kadın ise nazik ve çocuk merkezli bir kadındır. Tek amacı yavrularına bakmak ve yeni bir yuva bulmaktır. Amacına ulaşmak için kendisinin yaratamayacağı veya yok edemeyeceği düşmanları yoktur. Birincil saldırısı üç yumurtalı bir zincir. Bu koleksiyonda çeşitli boyutlarda ve hasar şiddetinde yumurtalar bulunabilir. Süper saldırı mega yumurtası olan bu yumurtadan üç civciv doğar. Bir düşmana bağlı oldukları sürece bu yavrular zarar görecektir. Yavruları için her şeyi göze alan karakterimizi sizinde yardımınızla savaştan galip ayrılacak ve yavruları ile bir sonraki savaşa hazır hale gelecektir.

Eve özel güçleri

Uzay mekiğinde sürekli uçuş halinde olduğu için su ve çukurların onun üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Sezonun Eve kıyafeti de onu içeriyor.   Eve of Thorns bu kıyafetin adıdır. Sezonun Brawl Pass'ının son aşaması, bu kostümü alacağınız yerdir. Bu yeni kişi çok eğlenceli olacak. Brawlywood'un 9. Sezonu, gelecek sezon ilk gösterimlerine kadar izlenebilir. Sezona eklenen yeni görünümleri görmek için okumaya devam edin. Nulls oyun delisi apk dosyalarını indiridğinizde elmas hileli olacak. Oyun delisi sizlere kaliteli oyunla0rı virüs taramasını yapıp öyle sunar. Reklamlarla bıoğuşmadan istediğinizi oyun dosyasını indirebilirsiniz.

 11 Sezon için Biodome Görünümleri:

 • Sarmaşık Belle
 • Bay Sinek
 • Mantis Rosa
 • Şeytani Sprout
 • Doktor Edgar
 • Böcek Meg
 • Arı bo
 • Paskalya Kostümü
 • Tavşan Grom
 • Aslan Bull

Yeni sezonla birlikte iki yeni oyun türü var. Maden arabası ilk oyun modu, Temizlik ise ikinci oyun modudur. Dikkate alınması gereken daha az değişken var. Savaş alanında rakibinizin sekiz askerini öldürmeniz gerekecek. Savaşın galibi, iki dakika içinde en çok insanı öldürendir. Daha az çalışma gerektirdiğinden bu daha basit bir ayardır. Alternatif olarak, brawl stars elmas hilesi nasıl yapılır? diye sorarsanız oyunu indirin ve brawl stars sınırsız elmas sizin olsun. Sınırsız elmaslarınız yepyeni karakterlerle bir araya geldiğinde oyunun zevki artacak ve kazanmanın verdiği hazzı sizler de yaşayacaksınız.

Oyun modları:

 • Hesaplaşma: En muhteşem savaşta tek başınıza veya bir arkadaşınızla oynayın. Kazanan siz olun
 • Gem Grab: Rakip takımla savaşırken mücevherleri toplayın. 10 mücevher toplayan ilk takım kazanır. Sınırsız mücevheriniz olunca istediğiniz kadar oynayabileceksiniz.
 • Ödül: Rakipleri ortadan kaldırarak ekibiniz için yıldız toplayın, ancak sizi öldürmelerine izin vermemeye dikkat edin. Maçın sonunda en çok yıldıza sahip olan takım kazanır!
 • Soygun: Rakip takımın kasasını kırın ve değerli eşyalarınızı olası hırsızlardan koruyun. Ganimetle kimin ayrıldığını belirlemek için birkaç dakikanız var! Bu süreyi iyi değerlendirin.
 • Brawl Ball: Bu yepyeni bir top oyunu! Takımınız patlamadan önce iki gol atabilir. Siz daha fazla gol atın ve kazanın.

Brawl Stars şu anda en popüler çevrimiçi aksiyon oyunlarından biridir. Sorun şu ki, düzeltmek veya kesmek kullanmak istiyorsanız, Clash of Clans gibi diğer çevrimiçi oyunlarda olduğu gibi, yasağı riske atmadan yapamayacaksınız. Kişisel bir Brawl Stars sunucusu ve Diğer Brawl Stars MOD kullanıcılarıyla tanışabileceğiniz oyun alanları da vardır. Sonuç olarak, tüm yeni özellikleri ve eklemeleri ile özel bir sunucuda Brawl Stars oynamak istiyorsanız, bu apk'yi indirmekten çekinmeyin: sonsuz taşlar, sonsuz anahtarlar, açılmayı bekleyen kutular, kilidi açılmış kavgacılar... sonuç olarak, Brawl Stars içinmükemmel bir hileli apk. Öte yandan, Null's Brawl , normalde bize çok fazla paraya mal olacak yeni kavgacılar veya ek donanımları da dahil olmak üzere oyunun tüm gelişmeleriyle oynamamıza izin veren özel bir sunucudur. Ayrıca botlara karşı oynayabilir veya bir kulübe veya klana katılabilir, hatta arkadaşlarınızla kendinizinkini kurabilirsiniz. Ayrıca oyun odaları da bulunmaktadır.

Brawl stars nasıl indirilir?

Oyunu indirmek çok basit. oyun delisi sitesinde iken şimdi indir tuşuna basıp biraz bekleyin. Oyun kendisi inecektir. İndikten sonra yükleyin ve zevkine varın. Eğer bir sorun yaşarsanız, yorumlarda belirtin ki hemen çözelim.

 

Oyunu nasıl güncellerim?

Oyun güncellemesi geldiğinde oyun delisi en kısa sürede oyunu sizlere sunacaktır. Oyunda iken güncelleme uyarısı alırsanız, güncelleme yapabilirsiniz, eğer yaptığınız güncelleme aktif olmazsa oyunu sitemizden güncel dosyası ile indirebilirsiniz.

Önemli Not:

Null's serverlerine hoş geldiniz!

Supercell, bu içerikle bağlantılı değildir, desteklenmez,  veya sorumlu değildir. Supercell'in Hayran İçeriği Politikası gereği etkinleştirilmiş bir oyundur.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 20 Oylar ve 1 Yorumlar
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Nulls Brawl"

APKOYUNEVİ

11 ay önce

<a href="https://www.apkoyunevi.com/nulls-brawl-eve-apk-indir/">EVE APK İNDİR</a>  Nuls Brawl 11. Sezon UÇAN KARAKTER EVE! Biyodom Sezonu EVE ve yeni kostümler MOD APK İndirin. Son Sürüm Sınırsız Elmas .

Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar