Parking Jam 3D v0.134.1 APK MOD (Sınırsız Para)

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

Parkig Jam 3D APK oyunu mükemmel bir zevke sahip olacağınız bir oyun. Sınırsız para ve tüm kilitlerin açık olduğu bu oyunu oyun delisi sitesinden ücretsiz indireblirsiniz.

Parking Jam 3D Apk Mod Sınırsız Para indir

Otomobillerden hoşlanıyorsanız ve meraklıysanız, Parking Jam 3D'nin keyfini çıkaracaksınız. Bu oyun, seçip keyfini çıkarmanız için çeşitli renkli otomobiller görüntüler. Oyuncu zorlu bir çıkmaza girer ve buna en makul çözümleri bulması gerekir. Parking Jam 3D, durumsal farkındalığınızı geliştirirken saatlerce keyif almanızı sağlar. Bu hem eğlenceli hem de yaşam becerileriniz için faydalı olan bir oyundur.

ÇEŞİTLİ MODELLERDE VE DEKORATİF AKSESUARLARDA GENİŞ BİR ARAÇ YELPAZESİ SAĞLAYIN

Oyun, oyuncuların en iyi arabaları özgürce seçmesine ve sonraki görevlerde rekabet etmesine izin vermek için çağdaş, renkli otomobil seçenekleri sunar. Her otomobil size benzersiz bir deneyim sunacak, bu nedenle sizin için en iyi otomobilleri seçin. Ödüllerinizi aldıktan sonra aracınızı daha görkemli ve güncel hale getirmek için güncelleyin ve restore edin.

Ayrıca;  Snow race Apk ve Pocket Monsters Rush Apk oyunları oyun delisinde.

OYUNCULAR İÇİN BİRÇOK ZORLUK YAPIN

Parking Jam 3D'yi ziyaret ettiğinizde, çok sayıda ilginç ve türünün tek örneği zorluklarla karşılaşacaksınız. Görevi tamamlamak için tazminat ödemeniz veya onarımlar için ödeme yapmanız gerekmeden otoparktan çıkmanız veya otomobile çarpmanız gerekir. Becerilerinizi test etmek için her zaman birçok farklı durum ortaya çıkacaktır. Oyunun zorluklarını ve seviyelerini tamamladığınızda, bonuslar ve daha çok tercih edilen hediyeler kazanacaksınız. Ayrıca kira toplayarak gelirinizi artırabilirsiniz.

DURUMLARI YÖNETME YETENEĞİNİZİ DEĞERLENDİRİN

Parking Jam 3D'de kendinizi durumlara sokarak doğaçlama ve senaryo işleme yeteneklerinizin ne kadar iyi olduğunu öğreneceksiniz. Aşamalarda ilerlemek için oyuncuların her birinde zor bilmeceleri çözmesi gerekir. Sadece bu değil, bu oyun eleştirel düşünme yeteneklerini, mantığını ve zaman yönetimini de test ediyor.

Oyun hem çekici hem de merak uyandıran eğlenceli, komik unsurlar sunuyor. Tam renkli resimler ve büyük bir oyun ortamı yaratmak için bir araya gelen komik sesler ile arayüz harika. Oyun, oyunculara benzersiz bir deneyim sunuyor.

ANA ÖZELLİKLER - Gözlerinizi açın ve çeşitli renk ve uygulamalarda türünün tek örneği ve modern otomobillerine sahip olun.

- Engelleri aşarak, aracınızı daha çağdaş hale getirmek için geliştirmek ve yenilemek için ekipman satın alabilirsiniz.

- Oyuncularda üstesinden gelme arzusu oluşturmak için kolaydan zorlu ve büyüleyici bulmacalara kadar değişen zorluk ve seviyelerde birçok engeli üstlenin.

– Oyuncuların koşullara zamanında ve kesin bir şekilde tepki verme ve bunları ele alma yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olun.

- Görevleri tamamlayarak, seviye atlayarak ve kira toplayarak para kazanın.

Park Jam 3D v0.134.1 MOD APK (Sınırsız Para) İndir.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar