Pocket Monsters Rush apk mod sınırsız para

Puan: 5.00 (Oylar: 2)

Pocket Monster Rush Apk Mod Sınırsız Para ve Mücevher'in en yeni sürümünü indirin ve büyüleyici canavarları toplamaya başlayın. Hayal gücünüzü harekete geçirecek heyecan verici ödüller ve olağanüstü oyun içerir.

Pocket Monsters Rush apk mod sınırsız para indir

TapNation's Pocket Monsters APK, aksiyon temalı bir oyundur. Sıradan bir koşu oyununu canavar yakalama bileşeniyle harmanlıyor.

Para ve yaratıkları toplarken bir kursu tamamlamanız gerekiyor. Müthiş bir ekip oluşturmak için mümkün olduğunca çok insanı bir araya getirmeye çalışın. Rakiplerinizi bu şekilde kolayca yok edebileceksiniz.

Oyunun estetiği minimaldir ve yalnızca eldeki göreve odaklanmanızı sağlar. Rahatlatıcı bir oyun arıyorsanız Android için Pocket Monsters Rush APK'sını indirmelisiniz. Android 5.1 ve üzeri akıllı telefonlar için çok optimize edilmiştir.

Ayrıca; Solo leveling hit and run apk ve Craft parkour 3d blocky race apk oyunlarını oyun delisi sitesinde bulabilirsiniz.

Basit ama Heyecanlı Bir Oyun

Bu oyun temiz bir nefes. Amaç, canavarları ve nakit para toplarken mümkün olduğunca hızlı koşmaktır. Karakterinizi kontrol etmek için musluklar kullanılacak, tehlikelerden kaçmak için zıplamasına veya eğilmesine neden olacak.

Ne kadar uzun süre koşarsan, o kadar çok yaratık ve değerli eşya bulursun. Bazı madeni paralar sendeleyecek ve onlar için gidip gitmeme konusunda stratejik kararlar vermenizi gerektirecek.

Yarışlarınızın sonunda topladığınız yaratıkları savaşta kullanabilirsiniz. Canavarlar çeşitli becerilere sahip olacak ve mümkün olan en iyi kadroyu bir araya getirmek size kalmış.

Ayrıca, zafer kazanmak için tüm yetenek cephanenizi kullanmanız gereken patron maçları da vardır. Pocket Monsters Rush oyunu son derece bağımlılık yapar ve bir kez oynamaya başladığınızda durdurmak zordur.

Grafikler ve animasyonlar çarpıcı.

Görseller, türdeki diğer oyunlardaki kadar iyi olmasa da yine de güzeller. 2D sahne canlıdır ve figürler etkili bir şekilde canlandırılmıştır.

Grafikler, herhangi bir Android akıllı telefon için süper optimize edilmiştir ve gecikme yoktur. Müzik de mükemmel, sizi yarış için heyecanlandıracak akılda kalıcı melodiler.

Pocket Monster Rush APK'nın Olağanüstü Özellikleri

Toplanacak bir sürü canavar var. Bu oyunda her biri kendi güçlerine sahip birkaç yaratık var. Kaçarken karşılaştığınız her canavarı yakalamak için dikkatli olmalısınız. Kolay olmayacak, ancak faydaları buna değecek.

Güçlendirmeler ve madeni paralar Madeni paralar bu oyunda gerçekten önemlidir. Onları güçlendiriciler ve yarış sırasında faydalı olacak diğer şeyler için harcayacaksınız. Yenilmezlik, çifte para ve hız artırma gibi başka güçlendirmeler de mevcut.

Birkaç engel. Oyun boyunca çeşitli zorluklar var. Onlardan kaçınmak için çabukluğunuzu ve beyninizi kullanmalısınız. Ne kadar çok koşarsan, engeller o kadar zorlaşır.

Tüm düşmanlarınızı yenin. Yarış alanının yanında birkaç yaratık bulunabilir. Bunlar sizin rakipleriniz ve topladığınız yaratıklarla onlarla savaşmalısınız. Dövüş sistemi sıra tabanlıdır ve büyük miktarda para kazanmak için strateji yapmalısınız.

Birkaç seviye var. Pocket Monsters Rush APK'da birkaç seviye vardır. Kurslar aşağıdaki gibidir

Gerçekçi Oyun Fiziği ve Mekaniği

Koşma, zıplama ve kaçma oyunu oldukça gerçekçi. Oyun fiziği gerçekten orijinal ve oyunun tüm karmaşıklığını anlayacaksınız.

Aynı zamanda basit ve basit mekaniklere sahiptir. Karakterinizi kontrol etmek basit olacak. Birkaç dokunuşla onu çalıştırabilirsiniz. Engellerin ve yaratıkların etrafından onlarla çarpışmadan uçtuğunuzdan emin olun.

Bu şekilde daha fazla para ve canavar elde edeceksiniz. Kontroller tamamen yapılandırılabilir ve onları tercih ettiğiniz oyun stiline göre uyarlayabilirsiniz.

pocket monsters rush MOD APK İndir

Mod sürüm, sonsuz oyun sağlamak için değiştirildi. Oyunu tamamlamak için gereken tüm özelliklere erişim kazanacaksınız. 

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar