Pou 1.4.9.1

Puan: 3.60 (Oylar: 5)

Pou apk oyun dosyasını sınırsız para özelliği ile apk mod sayfasından indirebilirsiniz.

Pou apk 1.4.9.1 hileli indir

Pou nasıl bir oyundur?

Pou, onu besleyerek ve yıkayarak ilgilenmeniz gereken evcil hayvanınız uzaylı arkadaşınızdır. Sağlığını kontrol ettirmek için Pou'yu laboratuvara götürün veya Pou ile oyun oynamak için oyun alanına gidin. Laboratuvarda ayrıca iksirleri deneyebilir ve farklı giysiler ve aksesuarlar giyerek sanal evcil hayvanınızın görünümünü değiştirebilirsiniz.

Oyun internete bağlandığında, evcil hayvanınız Pou, diğer Pous'ları ziyaret ederek etkileşime girebilir. Ayrıca, Pou-vs-Pou'yu (PvP) destekleyen belirli mini oyunlarda rakip olarak diğer Pous ile oyunlar oynayabilir. İlerlemenizi korumak ve Pous ilerlemesini kaydederken cihazlar arasında geçiş yapabilmek için oturum açın.

Pou, Sanal Evcil Hayvanınız nasıl oynanır?

Patates kızartması ve kiraz yemesi için evcil hayvanınız Pou'yu mutfağa getirin. Onu hemen beslemek için yiyeceği sürükleyip bırakmanız yeterlidir. En üstte dört çubuk var: açlık, sağlık, uyku ve tuvalet. Her biri, Pou'nun sağlığını sabit tutmak için zamanında yapmanız gereken bir sonraki talebini vurgulayacaktır.

Uyuma zamanı geldiğinde, evcil hayvanınızın yatak odasına kaydırmanız yeterlidir. Lambayı kapatın ve enerji çubuğu yenilenene kadar uyumaya bırakın. Yatak odasındaki kapalıya tıklayarak evcil hayvanınızı özelleştirebileceksiniz. Vücut renkleri, kıyafetler, boyunbağı ve diğer aksesuarları ekleyin. Oyun odasına gidebilir ve istediğiniz gibi mini oyunlar oynayabilirsiniz.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar