Rebrawl güncelleme yayınlandı

Puan: 2.77 (Oylar: 18)

Rebrawl güncelleme ile daha da güzel.

Rebrawl classic apk ve rebrawl mod apk güncellendi

Rebrawl  güncelleme 166. yayınlandı. Bu güncellemenin adı büyük parçalar. Yeni eklenen gizli harita insane tornado, Rebel Sprout ve Green Ranger Brock yeni skinler. Herkes için umarım eğlenceli bir güncelleme olmuştur.

Rebrawl  güncelleme 165. çıktı. Canlı ölüler ülkesi haritası eklendi. Ayrıca Seadog Nita ve Bare Metal Arpa  görünümleri eklenmiş oldu. Tadını çıkarın.

Rebrawl 162. güncelleme yayınlandı. Güncellemenin ismi rebrawl Betanin, bu güncelleme ile özel haritelar eklendi. Cyber ​​Terror Bea ve Tyrant Bull isimli skinler eklendi. Bu güncellemenin rebrawl oyun zevkinizi artırması dileğiyle.

 25 Martta yeni bir server güncellemesi yayınlandı.  1Nisandan itibaren haritaya eklemeler oldu. Dragon Bo ve Crone Shelly sayesinde yeni savaşçılarınızla oyunun keyfini çıkarın.


11 şubattan itibaren yeni görünümler eklendi. Nehir savaşları eklendi. İk yeni savaşçı Tinker Spike ve Crystal Serpent Leon eklendi. Rebrawl classic, rebrawl mod ve rebrawl legacy oyun delisinde..
Rebrawl classic apk     ile   Rebrawl mods  ve rebrawl legacy oyun delisinde.

28 Ocak 2022'den itibaren, Yol Haritasındaki her yeni öğesi reBrawl'da yayınlandı.

Gizli topluluk haritaları.

reBrawl'da artık kendi topluluk haritanızı oluşturabilirsiniz. reBrawl topluluk haritaları benzersizdir; Bunları standart Brawl Stars oyununda bulamazsınız. LumpyDesigner, tebrikler!

ürkütücü kripto mevcut.

Gizli görünümler

Bu hafta reBrawl Classic ve reBrawl Modlarına iki yeni görünüm eklendi:

  • Brock, Propan 
  • Ultra Driller Carl 

Herhangi bir reBrawl sunucusunda oynamak için güncellenmiş istemci programlarını indirmelisiniz. Tüm bilgileri bu rebrawl apk konusunda bulabilirsiniz.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 18 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar