Rebrawl legacy 16.1667

Puan: 2.31 (Oylar: 11)

Oyunda server 156 güncellemesi oldu. Daha hızlı bir deneyim sizi bekliyor. ReBrawl Legacy, 16.1667 oyunun eski bir versiyonudur. Bu, reBrawl sürümü Classic ve reBrawl Modlarının bir karışımıdır, ancak esas olarak, reBrawl'ın ilk iki sürümünde oynayamayan eski android cihazlarını kullanan kişileri hedeflemektedir.

Rebrawl legacy 16.1667 indir

Oyunda server 156 güncellemesi oldu. Daha hızlı bir deneyim sizi bekliyor. ReBrawl Legacy, 16.1667 oyunun eski bir versiyonudur. Bu, reBrawl sürümü Classic ve reBrawl Modlarının bir karışımıdır, ancak esas olarak, reBrawl'ın ilk iki sürümünde oynayamayan eski android cihazlarını kullanan kişileri hedeflemektedir. Oyun adroid 4.4 ten başlayarak tüm cihazlara uyumludur. Cihazınızın eski olması oyun oynamanıza engel olmayacak. Oyun delisi sizlere kaliteli oyunları sunmaya devam edecek. Telefonunuz eski sürüm ve yeni oyunlarda sorun yaşıyorsanız bunu deneyin!

Sitemizde diğer Rebrawl Classic 30.231 ve rebrawl mods oyunu da var. 

Bu oyunda brawl stars oyununun tüm özellikleri mevcut olup, sizlere eksik bir oyun sunulmamıştır. Sever diğer oyunlar gibi aktif olup server yoğunluğu bayağı iyidir.

Brawl stars nasıl oynanır?

Oyunu oynamanın diğer oyunlardan farkı yok. Oyunda sadece grafikler biraz daha eski ve düşük çözünürlüklü. Ama bu durum sizin oyun zevkinize yansımayacak kadar önemsiz.

Rebrawl legacy nasıl indirilir?

oyunu indirmek çok basit. Aşağıdaki şimdi indir tuşuna bastığınızda bir süre sonra oyun inmye başlayacak ve indirilen rebrawl apk dosyasını yükleyeceksiniz. Eğer güncelleme varsa yapılacak ve oyunun tadına varabileceksiniz.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 11 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar