Reduced transmission HD 2022

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

Reduced Transmission HD 2022 Apk tüm android cihazlar için tasarlanmış bir simülasyon sürüş oyunudur. Teslim aldığınız ürünleri istenilen yerlere teslim etmek için arabayı sürüp görevi tamamlayın. Reduced Transmission HD 2022 Apk güncelleme geldiğinde sizlere sunacağız. Oyun delisi sitesini takip etmeye devam edin.

Reduced Transmission HD 2022 Apk, tüm android cihazlar için tasarlanmış bir simülasyon sürüş oyunudur. Teslim aldığınız ürünleri istenilen yerlere teslim etmek için arabayı sürüp görevi tamamlayın. Reduced Transmission HD 2022 Apk güncelleme geldiğinde sizlere sunacağız. Oyun delisi sitesini takip etmeye devam edin.


Reduced Transmission HD hileli mod

Reduced Transmission HD 2022 Apk, erişilmesi zor ormanlık yollara sahip bir simülasyon oyunudur. Katılımcıların birbirleriyle rekabet edebilecekleri çeşitli oyun türleri vardır. Oyun, oyuncuların seyahat etmesi için geniş bir manzara sunarken, gerçekçi dinamiklere sahip eğlenceli yarışlar da sunuyor. Önceki yarış oyunlarının aksine, oyuncu düz zeminde büyük hızlarda yarışacak. Ancak, Reduced Transmission HD 2022 Apk oyununda oyuncu, oyunun en korkutucu yönü ve son derece gerçekçi otomobil davranışı olan ormanın hain ve engebeli arazisinde aracını dolaştıracak.

Ayrıca; Dragon city mobil mod apk ve Bizim Çiftlik Sahil Apk Sınırsız oyunlarını oyun delisi sitesinden indirebilirsiniz.


Reduced Transmission HD 2022 apk mod nasıl oynanır? 

Diferansiyeli kilitleme ve dört tekerlekten çekişi etkinleştirme seçeneğiniz vardır. Yerle teması artırmak ve yakıt tüketiminden tasarruf etmek için diferansiyeli kilitleyebilir ve dört tekerlekten çekişi etkinleştirebilirsiniz. Oyundan tam anlamıyla zevk almak için arabaya yakıt vermelisiniz; aksi takdirde araç düzgün çalışmayacaktır. Oyun, oyuncuların rekabet edebileceği çok sayıda oyun türü sunar ve oyunun maksimum oyuncu sayısı 10'dur. Oyuncular yukarı doğru hareket edecek, diğer oyuncuları toplayacak ve bu zorlu arazide yarışmaya başlayacaklar. Heyecanı ve çekiciliği artırmak için katılımcılar arkadaşlarını veya diğer tanıdık olmayan oyuncuları yarışmaya davet edebilirler. Ormanlık yollara ulaşmak zor olsa da bu engebeli yolları aşmak için otomobilinizi kontrol etmeye ve yönlendirmeye çalışmalısınız.

Reduced Transmission apk grafikler

Oyun senaryosunu pek çok yerde geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda gerçek hayatta olduğu gibi gündüz, gece ve hava durumu modlarını da içeriyor. Çekici grafikler ve büyüleyici zorluklarla oyuncular, günün ve gecenin her saatinde sıkılmadan araba kullanabilirler. Oyuncular özellikle her türlü hava koşulunda, yağmurda veya güneşte diğer oyuncularla rekabet edebilmek için otomobillerini yönetmeye devam edebilirler. Yağmurda araba kullanmak zor olsa da, bataklık nedeniyle yürüyüş rotaları zorlu olacaktır.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar