Rush Hour 3D apk

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

Rush Hour 3D Apk Para Hileli İndir Son Sürüm Android Oyunu - Hedefe çarpmadan en kısa sürede ulaşmak için bilgi ve reflekslerinizi kullanmanız gereken bir yarış oyunudur. Bu Android oyununda trafikte diğer arabalara çarpmadan son sürat giden bir arabanın kontrolü sizde olacak.

Rush Hour 3D Apk Para Hileli İndir Son Sürüm Android Oyunu - Hedefe çarpmadan en kısa sürede ulaşmak için bilgi ve reflekslerinizi kullanmanız gereken bir yarış oyunudur. Bu Android oyununda trafikte diğer arabalara çarpmadan son sürat giden bir arabanın kontrolü sizde olacak.

 

Rush Hour 3D para hileli mod apk indir

Rush Hour 3D, farklı bir oyun stiline sahip sıradan bir yarış oyunudur. Oyuncunun oyunda arabanın yönünü veya hızını kontrol etmesine gerek yoktur. Sollama sadece karşı tarafta otomobil olmadığında gereklidir. Karşı tarafta bir otomobil göründüğünde, oyuncu sollamayı bırakmalı ve bunun yerine arabayı takip etmeyi seçmelidir. Oyun ekrana dokunup iterek oynanır. Ekrana dokunduğunuzda otomobil şerit değiştirecek ve ekrana bastığınızda hızlanacaktır. Ekrana dokunulmadığında otomobil normal hızda gidiyor.


 

Ayrıca; Reduced transmission ve Funimate pro apk oyunlarını oyun delisi sitesinden indirebilirsiniz.

Her geçiş için ek elmas ödülleri alacaksınız ve ardışık geçişler için daha da fazla elmas ödülü alacaksınız. Oyunun görselleri mükemmel; her şey son derece gerçek görünüyor ve kaza da oldukça gerçek. Bir oyuncu oyunda bir seviyeyi her tamamladığında, bir elmas ödülü alacak. Elmaslar, arabaların kilidini açmak ve geliştirmek için kullanılabilir. Ancak, oyuncuların çoğunluğu elmastan yoksundur. Rush Hour 3D Mod şimdi indirilebilir. Oynatılmayan reklamları izleyerek sonsuz sayıda elmas elde edebilirsiniz.

Rush Hour 3D özellikleri

Grafik: Oyun ekranı gerçekçi ve sürüş durumunu son derece iyi temsil ediyor. Arabanızı çok rahat kontrol edebilirsiniz.

Rush Hour 3D nasıl oynanır?

Oyun çok basit. Şerit değiştirmeyi ve hızlanmayı yönetmek için oyuncuların ekrana dokunması yeterlidir. Oyuncuların ek elmas elde etmesi için sollama gereklidir. Ancak aynı ve zıt yönlerde hareket eden otomobillere dikkat etmeli ve çarpışmaktan kaçınmalısınız. Oyuncular, sonuca olaysız bir şekilde ulaşabileceklerinden emin olmalıdır.

Kontrol: Ekrana dokunup iterek aracın şerit değiştirmesini ve hızlanmasını kontrol edebilirsiniz.

Önemli Noktalar: Bu, yönü kontrol etmek zorunda olmadığınız bir yarış oyunudur. Oyunun amacı, güvende kalırken sollamak. Geçiş sayısı ne kadar fazla olursa, teşvikler o kadar önemli olur. Oyun elbette otomobil çarptığında sona eriyor.

Rush Hour 3D Apk Hile Nasıl Yapılır?

Rush Hour 3D Apk oyununda hilelerden yararlanmanızı sağlayan Rush Hour 3D Apk oyununu mod apk olarak sunuyoruz. Bu modifiyeli apk sayesinde oyun içerisinde sınırsız para ve elmaslarla hile yapabilir ve oynayabilirsiniz.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar