Score hero 2022 Apk hileli mod 2.21

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

Score hero hile modu ile oyununuz her zamankinden daha zevkli ve eğlenceli. Sadece score hero 2 hile dosyasını indirin ve keyfinize bakın.

Score Hero 2022 Apk Sınırsız Para indir 2.21

Score hero apk, siz oyun severler için futbol oyunları kategorisinde çok cesur kararlar verebileceğiniz kral bir oyundur. Bu oyunu oynarken nefesiniz kesilecek ve heyecanınız tavan yapacak. Kuracağınız bir rüra takımına cesur taktikler ve bilimsel stratejiller yardımıyla takımınızın ruhuna uygun oyun modu seçip bu güçlü ve cesur takımın zafere ulaşması için planlar yapıyorsunuz. Hadi durmayın cesur takımınız sizin taktiklerinizi bekliyor.

Ayrıca, Nulls brawl 12 sezon ve GTA 5 prolouge apk oyun delisinde sizleri bekliyor.

Score hero hileli mod nasıl bir oyun?

Oyunumuz üsttede sıraladığımız gibi rüya takım kurabilen ve nu oyunda en tepelere yükselme hırsı bulunan oyunculara hitap ediyor. Sınırsız para hilesi ile amacınıza ulaşmanız daha da kolay. Sadece oyun delisi android oyun club arasına katılmanız gerekiyor. Bunun için ise oyunu indirin ve oynamaya başlayın. Kısa sürede kazananlar arasında olacağınıza emin olabilirsiniz.

Score hero 2 apk oyununda nasıl hile yapılır?

Oyunumuzda hile çok kolay sadece indirin ve işi dosyaya bırakın. Siz takımınızı göklere çıkarmaya çalışın yeter. Bu oyunda oyun yeteneğinden çok etkili ve farklı düşünme gerekiyor. Takımınızı yönetirken antrenörlük ve koçluk yeteneğinizin de farkına varacaksınız. Yteneğinizi sergilemek için beklemeyin. En sert şutları sizin oyuncularınız çekecek ve bu süperstar rüya takım sizin geleceğiniz olacak.

Gerekli izinler nasıl etkinleştirilir:

1. Android 6+ telefonlarda uygulanabiliyor.
2.  Score hero apk indirin.
3. Uygulama bilgilerini açın ve İzinlere gidin, depolamayı etkinleştirin
4. Gelişmiş’e gidin ve diğer uygulamaların üzerine yazma iznini etkinleştirin.
-> yazma izni, her markada farklı adlandırılabilir.

Score Hero 2022 hile  Çok güçlü bir grafik ltyapısına sahip oyun olarak karşımıza çıkıyor. Futbol oyunu o kadar gerçekçi tasvir edilmiş ki size gerçek bir görsel şölen yaşatiyor. Turnuvalara katılın ve takımınızı heyecanlı maçlarda temsil edin. Oyuncularınızı geliştirin rozetler ve oyun deneyimleri ile süper oyuncular oluşturun. Takımınız sadece sizin, taktikleriniz ve stratejinizi oyununuza yön verecektir.

  • SCORE HERO 2022 APK  SINIRSIZ PARA MOD 2.21 HİLELERİ
  • Sınırsız Can
  • Geri sarmaVE ÜCRETSİZ OLARAK EKSİKLİKLERİNİ GÖR
  • Oyun sizden lisans kontrolü istemeyecektir.
YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar