Sonic Forces Apk - Running Battle

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

Sonic dünyasına girmeye ne dersiniz. Hızlı koşucu Sonic ile girişeceğiniz bu macerada oyundaki hileleri de kullanarak başarıya ulaşan siz olun.

Sonic Forces Apk  4.3.1 (Para Hileli) indir

Son zamanlarda, sega yeni sonic yeşil kirpi oyunu, sonic forces Apk 4. 1. 2 hileli (paralı mod) ortaya çıkardı! Bu oyun, oyuncuların oyundaki sonic, kuyruk veya parmak eklemleri gibi mevcut karakterleri kullanmanın yanı sıra kendileri için bir karakter oluşturmalarına olanak tanır. Bu yazımızda yeni oyunun detaylarını inceliyor ve özelliklerini tartışıyoruz.

Başlangıçta sonic 2017 projesi olarak bilinen Sonic forces running battle, bu yıl piyasaya sürülecek iki yeni sonic oyunundan biri. Oyunda, bilinmeyen nedenlerle, Dr. Eggman neredeyse tüm dünyayı ele geçirdi. Yeşil kirpi, dr. Sonic, yumurtacı hanedanına son veren bir direniş gücüne katılacak. Sonic nesillere benzer şekilde, oyuncuların iki klasik yatay ekran stilinde ve modern 3 boyutlu ayarlarda oynamasına olanak tanır.

Ayrıca; Minecraft Apk ve Nulls Brawl Janet apk oyun delisinde.

Sonic Forces Apk hile son sürüm

Sonic forces, oyuncuların birinci olmak için bitiş çizgisine kadar yarışmasını sağlayan bir yarış oyunudur. Bu oyunda oyuncular, diğer iki oyuncu ile yarışlarda yarışabilir ve yarışı bitirmek için yolda yanlışlıkla engellere çarpmaları durumunda hayatlarını sürdürmek için altın yüzükler toplayabilirler. Başarılı olursanız, omega ve vektör gibi yeni ve nadir karakterlerin kilidini açabilir ve ödülleri kazanmak için görevleri tamamlayabilirsiniz. Ayrıca yüksek ses, altın yüzük toplama, hızlanma ve mermi atma sırasında çeşitli efektlerle birlikte bir keşif sesi getiriyor ve bu da oyuncuların heyecanını artırıyor. Nasıl Oynanır: Oyunlara katılan oyuncular, her yarışa katılmak için çeşitli araziler ve sonic, kuyruklar, amy ve krem gibi karakterler arasından seçim yapabilir ve ardından görevleri tamamlayabilir. Seviyeleri kazanmak, karakterlerin kilidini açmak ve karakterinizi geliştirmek mümkün.

Sonic Dash 2 Apk

Sega'nın heyecan verici sonic dash sonunda mevcut. Efsanevi sonic koşucular hakkında bir animasyon televizyon dizisi olan yeni çizgi romana dayanan video oyunu sonic patlamasının bir yan ürünü. Bu bölümün gelmesiyle birlikte, boo adında yeni bir karakter tanıttılar ve ayrıca bir ivmeölçerden yararlanmanızı sağlayacak olan swing ve tilt adlı yeni oyun mekaniklerini de tanıttılar. Oyun, sizi zıplamaya veya kaymaya davet eden üç şerit ve tuzaklarla üçüncü şahıs görünümünde hafifçe yükseltilmiştir. Göz alıcı tasarımı orijinalinden koruyan bir karakter dizisine sahip güzel ve ayrıntılı 3 boyutlu bir grafik arka plana sahiptir. 

Sonic forces apk karakter hilesi

Tüm bu hileleri yapabilmek için oyunu sitemizden indirmeniz gerekmektedir. Sonic Forces Running battle oyununu Google play store kullanarak indirebilmeniz de mümkün ama hileler olmayacaktır.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar