Stick Battle War of Legions

Puan: 5.00 (Oylar: 3)

Stickman oyununu hepiniz bilirsiniz. Bu oyun biraz gelişmişi. Çöp askerler yeni maceralara atılıyor. Bu sefer sınırsız para hilesi ile.

Stick Battle War of Legions Hile

Stick Battle War of Legions Apk, stickman askerlerine komuta etmelerini sağlar. Çeşitli çatışmalar, asker toplamanıza ve güçlü bir manga oluşturmanıza yardımcı olabilir. Çöp Adamların kilidi, savaşçılarla zorlu karşılaşmalardan önce açılır. Maç oyuncular tarafından izlenir, bu nedenle önceden plan yapmalısınız. Eşzamanlı olarak, karakter sayısı değiştirilir ve ekibinizi güçlendirmek için bunların kilidini açabilirsiniz. Stick Battle War of Legions Apk Para Hilesi'ni edinin.

Stick Battle War of Legions Apk

Rakip asker sayısını kolayca görebilmeniz için oyun ekranı ikiye bölünecektir. Bu arada, askerlerinizi içeri sürüklemeniz için arazi karelere bölünmüştür. Kullanabileceğiniz karakterler de çeşitlidir ve kaçınmanız gereken yeni düşmanlar ortaya çıkacaktır. Bu mutlaka dikkat edilmesi gereken bir oyun. Stick Battle War of Legions Apk Android Oyununda birçok özellik bulunmaktadır.

Ayrıca world soccer champs ve rebrawl mods apk oyun delisi sitesinde.

Stickman nasıl bir oyun?

Stick Battle War of Legions, yeni yetenekler kazanmak için çeşitli yöntemlere sahiptir. İlk yaklaşım, oyunun aşamalarını tamamlamak ve ilerleme çubuğunda sandık sembolünü görmek. Bundan sonra, benzersiz yeteneklere sahip bir karakterin kilidini açabilir ve ekibinize ekleyebilirsiniz. İkinci yaklaşım, kaynaklarınızı paketleri veya sandıkları açmak için kullanmaktır. Ne düşünüyorsun? Stick Battle War of Legions Apk Para Hilesi  oyun delisi sitemizden indirin ve görüşlerinizi yorum olarak bırakın.

Stick Battle War of Legions mod apk neler yeni?

20'den fazla koleksiyon birimi

Dünyalar arası dövüşler

Çeşitli becerilere sahip savaşçılar

Ücretsiz

Oyunda hileleri kullanabilmeniz için Stick Battle War of Legions hileli mod apk dosyasını indirin. Bu mod apk hile yapmanızı ve mod özelliklerinden yararlanmanızı sağlar.

Stick Battle War of Legions hileli modda neler var?

War of Legions Apk güncellendi. 

Para Hileleri

HATA DÜZELTMELERİ

Yeni özellikler

Bildiğiniz gibi, resmi sürümdeki bazı özellikler ücretsiz değildir. Yani Stick Battle War of Legions Apk Hilesini kullanarak sınırsız paraya sahip olacaksınız.

Neden Stick Battle War of Legions Oynamalısınız?

Çünkü oyun çok güzel. Oynamaya doyamayacağınız bir oyunla karşınızdayız.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar