Subway surfers apk mod hileli indir 2.34.0

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

Subway Surfers yıllardır oynanan çok eğlenceli ve kolay bir oyun. Tüm güncellemeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Subway surfers apk mod hileli indir 2.34.0

Subway surfers apk oyununu herkes bilir, hakkında söylenecek pek bir şey yok. Subway Surfers, mobil oyun tarihindeki en iyi "sonsuz koşu oyunlarından" biri olarak kabul edilir. Bu oyunun oyun konsepti Temple Run 2'ye benzer, ancak harika görseller ve bir dizi ekstra özellik, deneyiminizi çeşitli şekillerde daha eğlenceli hale getiriyor.

Raylar boyunca bir takip

Subway Surfers, diğer sonsuz koşu oyunlarından farklı olarak ilgi çekici bir kurgu sunuyor. Jake, kötü bir adam, bir gün bir tren vagonunun üzerine spreyle boyanmış grafiti. Yine de talihsiz biri. Azılı Müfettiş onu keşfetti ve copuyla peşine düştü. Müfettiş düşmanca davrandı, onu yakalamak ve ona bir ders vermek niyetindeydi. O zamandan beri, takip başladı.

Ayrıca; Diablo immortal apk ve Dessert DIY apk oyun delisinde.

Subway surfers android oyun Kuralları

Subway Surfers'ın oynanışı basittir. Rayların ve gelen trenlerin önündeki engellerden kaçınırken, her zaman ilerlemek için demiryolu raylarında durmadan koşmanız gerekir. Jake sıçrayabilir (yukarı kaydırabilir), yuvarlanabilir (aşağı kaydırabilir) ve sola veya sağa dönebilir (sola veya sağa kaydırabilir).

Bu oyunu ilk oynadığınızda, derinliğinin olmadığına ve sadece tekrar eden bir oyun olduğuna inanacaksınız. Ancak bu oyunu oynadıktan sonra tekrar düşünmeniz gerekecek. Bir kez oynadıktan sonra, aynı hataları yapmamak için şüphesiz tekrar oynamak isteyeceksiniz. Subway Surfers yakında size "aşık olacak". Oyun ilerledikçe, karakteri yönetmekte daha büyük sorun yaşayacaksınız. Hızlı tepkileriniz ve el beceriniz bu oyunu kazanmanıza yardımcı olacak. Rekor puana ulaştığınızda, sistem puanınızı kaydeder ve haritada arkadaşlarınızla rekabet edebilirsiniz. Onlara en iyi Subway Surfer oyuncusunun kim olduğunu söyle!

yardım öğeleri

Oyun sırasında birçok yardım öğesi gelecek. Bunlar aşağıdaki gibidir:

Jetpack: Sınırlı bir süre için Jake'in yukarı uçmasına ve gökyüzünde para toplamasına yardım edin. Bu süre zarfında herhangi bir zorluk yaşamayacaksınız.

Madeni Para Mıknatısı: Mıknatıslar, madeni paraları toplamadan emmenizi sağlar.

Spor ayakkabılar daha hızlı koşmanıza ve daha yükseğe zıplamanıza izin verir. Ancak, sıçrama diğer engellerle çarpışmaya meyilli olduğundan dikkatli olmalısınız.

Çarpanı kullanarak ekstra puan kazanın.

Hoverboard: Daha düzgün hareket etmenizi sağlayan bir cihaz. Özellikle karakteriniz, kullanımınız boyunca 30 saniye boyunca düşmelere ve engel darbelerine karşı korunacaktır. Hayatta kalma şansınızı artırmak için bu özelliği kullanın.

Madeni paralar, şeylerin etkisini iyileştirmek için kullanılabilir.

Birçok eğlenceli karakter

Subway Surfers oynarken asıl amacınız karakterlerin kilidini açmak için mümkün olduğunca çok para toplamaktır. Jake size eşlik edecek ilk karakter. Facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra, Dino dinozorlarının kilidini ücretsiz olarak hızlı bir şekilde açabilecek ve ayrıca daha fazla nakit ve anahtar kazanabileceksiniz. Bazı karakterlerin kilidi jetonla açılamaz; bunun yerine, esrarengiz kutuları açmalı ve ardından rastgele bir sırayla benzersiz şeyler seçmelisiniz. Örneğin Fresh'in kilidini açmak için 50 radyo ödemeniz gerekir. İnan bana! Eğlenceli kadın ve erkeklerin kilidini açtıktan sonra çok sevineceksiniz.

Tüm dünyadaki önemli şehirlere uçun

Subway Surfers'ın görselleri özenle seçilmiştir. Oyunun konsepti, çarpıcı bir 3D gerçek dünya platformu üzerine inşa edilmiştir. Parlak, renkli arka plan, oyunculara sonsuz fikirler sunar. Bir güncellemenin ardından karakter, uçan kaykay ve arazi dahil tüm oyun dünya çapında bir şehirde bir kutlamaya dönüşüyor. Telefonunuzla seyahat etmek sizi diğer birçok ulusun kültürüne maruz bırakacaktır.

Boya püskürtme roketlerinin kilidini açtığınızda, rayların üzerinde gezinin ve hakim tonlarla bir gökkuşağı renklerini geride bırakın, oyundaki renkler daha da canlı hale geliyor.

Subway Surfers  APK MOD son Sürümü

Yeni başlayanlar için yeterince kolay, ancak kıdemli oyuncuları test etmek için yeterince zor. İster tek başınıza oynayın, ister haftalık mücadelelere katılın, bu oyunda birçok engel var. Oyunu kolaylaştırmak için MOD versiyonumuza ihtiyacınız olabilir.

Oyundaki iki ana para birimi olan Altın Paralar ve Anahtarlar, oyunu başlattığınız anda sonsuz miktarda teslim edilir. Geziniz için ihtiyaç duyacağınız şeyleri satın alın.

Tüm Karakterlerin Kilidi Açıldı: Oynamak istediğiniz karakteri seçin.

Android için Subway Surfers APK ve MOD nasıl indirilir?

Subway Surfers inkar edilemez bir şekilde dünya çapında rekor sayıda oyuncu çeken "sonsuz koşu" oyunlarından biridir. Bu oyunun çekiciliğini özetliyor. Oyun, şimdi indir butonuna tıklayarak indirilebilir. Asla, asla tökezleme!

Etiketler
YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar