Tall Man Run Apk mod sınırsız para 1.18

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

Tall Man Run, küçük bir adam olarak oynadığınız eğlenceli bir gündelik oyundur. Amacınız amacınız ana karakterinizin hızlı bir şekilde büyümesini sağlayacak çeşitli puanlar, bonuslar ve diğer önemli eşyaları toplarken yolculuğun sonuna gitmektir.

Tall man run apk sınırsız para 1.18 indir

Tall Man Run apk, küçük bir adam olarak oynadığınız eğlenceli bir gündelik oyundur. Amacınız amacınız ana karakterinizin hızlı bir şekilde büyümesini sağlayacak çeşitli puanlar, bonuslar ve diğer önemli eşyaları toplarken yolculuğun sonuna gitmektir. Koşunun sonunda sizi devasa bir patron bekliyor olacak, buna göre hazırlanın. Koşu boyunca, karakter çeşitli çarpanlar toplayacaktır. Bazıları onu kalınlaştıracak, bazıları ise genişletecek. Karakterin boyunu ve kilosunu azaltan ölümcül engeller de var. Son olarak, bitiş çizgisini geçmeli, bonusları almalı ve canavara ulaşmalısınız.

Tall man run özellikleri nelerdir?

Tall Man Run, sizi geçici olarak günlük sıkıntılarınızdan uzaklaştırabilecek basit bir zaman öldürücü örneğidir. Sıradan oyunlardan hoşlanıyorsanız, Hidden Bay Museum ve SpongeBob: Krusty Cook-Off'u deneyin.

Karakterinizin yüksekliğini ve gücünü artırın.

Tall Man Run nasıl oynanır?

Küçük, hasta bir kahraman rolünü üstleniyorsun. Sürprizler ve tehlikelerle dolu pist boyunca koşması gerekiyor. Oyunun nihai amacı oyuncunuzu güçlendirmektir. Nasıl yapılmalı? Gerçek şu ki, rota üzerinde birçok güçlendirici ile karşılaşacaksınız. Dünya çapında çeşitli çeşitleri vardır. Bazıları kahramanı daha uzun yapar, bazıları ise onu fazla kilolu yapar. Ayrıca gücü ve büyümeyi x2 veya x3 ile anında çoğaltan güçlendiriciler de vardır. Ancak, karakterin performansını düşüren debuff'lar da var. Sonuç olarak, sağa veya sola hareket ederek ekranda olup bitenlere hızlı tepki vermek çok önemlidir.

Heyecan verici bir engelli parkurda yer alın.

Güçlendiricilere ek olarak, parkurda karaktere zarar verebilecek çeşitli tehlikelerle karşılaşacaksınız. Genellikle bunlar yolun ortasındaki barikatlardır. Bazen bir trambolinle üzerinden atlayabilirsin, bazen de atlayamazsın. Bu durumda, sonunda vücudunuzun bir bölümünü kaybedersiniz ve bu da sizi zayıflatır. Daha fazla öğe var. Saat yönünde dönen bir bariyer düşünün. Yaralanmadan geçmek için zamanı tahmin etmelisiniz. Ayrıca yolda başka kişiler de sizinle karşılaşabilir. Daha fazla para ve puan kazanmak için onları mümkün olduğunca uçuruma doğru itmeye çalışmalısınız.

Patrona git ve ona ezici bir darbe indir.

Tall Man Run seviyelere ayrılmıştır. Her seviyenin sonunda, çökecek şekilde vurmaya çalışmanız gereken büyük bir çöp adam sizi bekliyor. Rakibe ulaşmak ise o kadar kolay değil. Seviyenin sonunda, kahramanınız mümkün olduğunca uzun ve şişman olmalıdır. Bitiş çizgisini takiben, karakter, kahramanın sağlığının hızla bozulacağı birkaç hücreden hızla geçmelidir. Bir kişinin rakibe ulaşmama ve havada parçalanma ihtimali vardır. Ancak kahraman yeterince güçlüyse devasa bir çöp adama vurabilirsiniz. Bu durumda düşecek ve ekstra para alacaksınız.

Grafikler ve ses

Tall Man Run'ın görselleri temel 2B'dir. Genel olarak, bu tür oyunlar yüksek kaliteli grafiklere sahip olduğunu iddia etmez, ancak oynanış çok daha önemlidir. Uygulama, birincil rolünü üstlenir - oyuncu keyfi - bu nedenle grafik kabuk ikincildir.

Mod özellikleri nelerdir?

Oyunda bol miktarda reklam var ve interneti kapatmak bile sorunu çözmüyor. Bu unsur, projenin Google Play'deki değerlendirmesine yansıdı. Bundan kaçınmak için oyundaki tüm reklamları ortadan kaldıran bir mod indirin. Ayrıca sınırsız miktarda oyun içi nakit elde

edebilirsiniz.

Modları test edin

Tall Man Run'ın iki para birimi olmasına rağmen - madeni para ve elmas - daha önce burada satın alınacak hiçbir şey yoktu. Ancak, yapımcılar sonunda programa dış görünümler ve diğer avantajlar ekledi. Ayrıca, hızını, yüksekliğini ve kalınlığını artırarak kahramanı da geliştirebilirsiniz. Burada sunulan proje vakit geçirmek için ideal. Canavara ulaşmak ve ona ezici bir darbe indirmek için seviye seviye aşın.

Güncelleme

Tal Man Run, oyuncunun tepkisini gerektiren ilgi çekici bir çabadır. Karakterinizi yükseltin, değerli avantajlar elde edin ve olumsuz olanlardan kaçının. Önce bitiş çizgisine ulaş ve lideri yen.

Tall man run nasıl indirilir?

Şimdi indir butonuna tıklayın 8-10 saniye bekledikten sonra inen apk dosyasını yükleyip keyfinize bakın.

Etiketler
YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar