The fishercat

Puan: 5.00 (Oylar: 2)

The Fishercat apk, lezzetli balıkları yakalamak için aşağıdaki okyanusa daldığınız eğlenceli bir 2D balık tutma oyunudur. The fishercat oyununda Zıpkın ve diğer ekipmanlar sağlanmaktadır.

The fishercat apk para hilesi 4.3.0

The Fishercat apk, lezzetli balıkları yakalamak için aşağıdaki okyanusa daldığınız eğlenceli bir 2D balık tutma oyunudur. The fishercat oyununda Zıpkın ve diğer ekipmanlar sağlanmaktadır.

Oyun başladı. Cesur adam, paramparça teknesini yakındaki bir adaya götürecek. Kıyıya dalmak için bir dalgıç giysisi ve bir zıpkın taktı.

Bir kedi ol ve yuvayı zıpkınla. Büyük balıkları yaka. Fishercat apk burada..

The fishercat apk mod nasıl oynanır?

Bir balık yakalamak için parmağınızı ekranın üzerinde kaydırın ve bırakın. Zorluk, oksijen seviyenizin kısıtlanması ve her atışta azalmasıdır.

Amaç, her daldırmada erişilebilen 150'den fazla balık türünü toplamaktır. Güçlendirmeler, yakalanması zor balıkları yakalamak için ağlar ve yemler kadar önemlidir.

Ekipmanınız oyunlar arasında yükseltilebilir ve Paskalya yumurtaları arayabilir ve görevleri tamamlayabilirsiniz. Güzel görseller, mükemmel tasarım ve rahatlatıcı bir müzik paketi tamamlıyor.  The fishercat apk hileli mod APK dosyasını indirmek kedi severlerin olmazsa olmazıdır.

Fishercat MOD APK

Fishercat sizi meşgul edecek harika bir evrene sahip. Bir kedi gibi geniş okyanusa uçun. Denizatlarından köpekbalıklarına kadar çeşitli büyüklükteki balıkları yakalamak için tek ihtiyacınız olan bir olta, yem ve ağ. Oyuncular ayrıca keyifli müzikler çalarak da rahatlayabilirler. 

The fishercat apk hileli mod özellikleri

Fishercat, su altı ortamı için canlı bir arka plan oluşturur. Ayrıca oyunun deniz hayvanları ve insanları da birbirinden farklı tasarımlara sahip. Oyunun renkleri uyumlu, müzikler eğlenceli ve efektler canlıdır. Ve daha birçok mobil özellik.

The fishercat apk para hilesi gereksinimler ve ayrıntılar:

Android 5.0 minimum ihtiyaçtır.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar