The Sims FreePlay Apk sınırsız Para Hileli indir 5.68.1

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

The sims Freeplay oyunu sınırsız para özelliği ile geliyor. Oyunda istediğiniz kadar geliştirme yeapacağınız paranız olacak ve bunların hepsi ücretsiz. Güncellemeleri sitemizden takip edin.

The Sims FreePlay Apk Para Hileli

The Sims FreePlay Apk tasarımcıları size mobil cihazlarda eksiksiz Sims deneyimi sunuyor! SimTown, kendi tasarımınız, kişiliğiniz ve hayallerinizle bütün bir kasaba yaratmak için genişletilebilir! Görevleri tamamlamak size yol boyunca simoleonlar ve hediyeler kazandıracak. Sim'lerinizin mutluluğunu koruyun ve keyifli ve anlamlı bir varoluş yaşamalarına yardımcı olurken büyümelerini izleyin! Sims FreePlay Apk Para Hilesi oyun delisi sitesinden indirilebilir.

Tepeden tırnağa ve yerden tavana, Sim'lerinizin varlığının her öğesini kişiselleştirebilirsiniz! Yüzme havuzları, birkaç katlı ve güzel dekorlu mükemmel evlerini tasarlayıp inşa ederken 34 Sim'e kadar modaya uygun bir görünüm elde edin. Ek Simler kazandıkça ve bir aile kurdukça Sim Kasabanızı bir evcil hayvan mağazası, otomobil galerisi, alışveriş merkezi ve hatta özel bir villa plajıyla genişletebilirsiniz! İç mimar ve iç mimarınızı aynı anda yayınlayarak kendinizi ifade edebilir ve kendi Sims masalınızı yazabilirsiniz. Yeni ilişkiler kurmak ve iç tasarım yeteneklerinizi onlarınkiyle karşılaştırmak için gerçek arkadaşlarınızın Sim Towns'ını ziyaret edin.

Ayrıca; The Sims Mobil ve Youtube Premium oyun delisinde.

Android için The Sims FreePlay Apk'yi indirin

The Sims FreePlay her şeyi daha iyi hale getirir. İlişkilere başlayın, aşık olun, evlenin ve bir aile sahibi olun. Ömür boyu arkadaşlar edinin ve evcil hayvanlara özen gösterin. Dışarıda havuz partileri yapın ve barbekü yapın ya da şöminenin yanında bir film izleyin. Biraz yaramazlık mı arıyorsunuz? Simler anlaşamadığında, yaşanacak çok fazla drama var. Gençlerle dalga geçin, aile üyelerine saygısızlık edin ve hatta bir evlilik teklifini reddedin! Mükemmel Sims hikayeniz, yeni doğanlardan yaşlılara kadar yaşam simülasyonunuzun her aşamasında olabilir. Peki ya aşk ve dostluk? Ayrılıklar ve drama? Her zaman bir seçeneğiniz vardır. The Sims FreePlay Android Oyunu çeşitli seçenekler sunar.

The Sims FreePlay Apk Para Hileli Oyunu İndir

The Sims FreePlay'de birkaç hayalinizdeki işe başlayabilir ve hatta Sims'in Polis Karakolu, Film Stüdyosu ve Hastanedeki günlerini takip edebilirsiniz. Sim'leriniz ne kadar çok çalışırsa, o kadar çok beceri kazanır, maaşlarını yükseltir, sizi ödüllendirir ve onları başarıya giden yola sokar. Boş zamanlarında yemek yapmaktan, moda tasarımından, salsa dansından ve köpek eğitiminden hoşlanıyor. Gençlerden gençlere ve yetişkinlere kadar ne kadar çok insan katılırsa, o kadar mutlu olacaklar. Sim'leriniz için bir hayat tasarladığınızda, olanaklar sınırsızdır! Yani ne düşünüyorsun? Web sitemizden The Sims FreePlay Apk Money Hack'i indirin ve yorum bölümünde görüşlerinizi bildirin.

The Sims FreePlay Apk 2022 Son Sürüm

Oyun delisi sitemizden edinmiş olduğunuz The Sims FreePlay Apk 5.68.1, mevcut olan en yeni sürümdür. Twitter ve Facebook'da bizi takip ederek oyunların ve programların güncel ve güncel versiyonlarına ulaşabilirsiniz.

Her karakterin özelliklerine oyuncular tarafından karar verilir.
Karakter istatistikleri, her simülasyonun taleplerini yansıtır ve izler.
Her karakterin hayatı, iş buldukça, bir ev inşa ettikçe ve onu dekore ettikçe devam ettirilebilir.
Sims sayısı artmaya devam edecek ve belirli bir seviyeye ulaştığınızda yeni şeyler kullanıma sunulacak.
Oyunun onuncu yıl dönümünü anmak için etkinlikler ve hedefler size kaçırmamanız gereken değerli ödüller verecek.

Sims FreePlay Apk Hile MOD aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Sims FreePlay Apk birkaç yeni özellik içeriyor. Talimatı bitirdikten sonra, herhangi bir mobilya satın alabilir ve çok para kazanabilirsiniz! Aşağıda kontrol edin.

Sınırsız Para, Yaşam Tarzı Puanları ve VIP Avantajları Hatalar ve Çökmeler Oyunda Kilidi Açılan İyileştirmeler

Bildiğiniz gibi, resmi sürümdeki bazı özellikler ücretsiz olarak sunulmamaktadır. The Sims FreePlay Apk hile sonucunda oyunda sınırsız para olacaktır.

Sims FreePlay Apk Nasıl indirilir?

Android Oyunlarını ve Uygulamalarını İndirmek için oyun delisi Nasıl Kullanılır Sims FreePlay oyunu, apk uzantılı dosyaları indirmek için ilgili sayfadaki Şimdi İndir düğmesine tıklanarak indirilebilir. Yönlendirildikten sonra 10 saniye beklemelisiniz.

Sims FreePlay Apk'yi Nasıl İndiririm?

The Sims FreePlay Apk'yi indirin.

Apk dosyasını dosya yöneticisinde açın.
Güvenilmeyen kaynaklara izin verin ve yüklemeyi etkinleştirin.
Yükleme seçeneğini seçin.
Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar