Townscaper

Puan: 5.00 (Oylar: 2)

Hayal gücünüzü çizginize yansıtarak inşa edeceğiniz bir şehir. Sular üstünde ve sadece sizin hayalinizdeki gibi.

Townscaper 1.02 apk sınırsız mod

Kıvrımlı sokakları olan güzel adalar yapmalıyız. Herhangi bir ölçekte gökyüzü şehirleri, mezralar veya katedraller inşa edin. Blok başına blok.

Gol yok. Oyun yok. Bir sürü güzellik ve bina. Başka hiçbir şey.

Townscaper nasıl oynanır?

Townscaper bir hobi projesidir. İtediğiniz gibi inşa edin... Bu araç, renk paletlerine bağlı olarak ev bloklarını sevimli minyatür evlere, kemerlere, merdivenlere, köprülere ve yemyeşil arka bahçelere dönüştürür.

Dolambaçlı bir sokak inşa etmek için kullanılabilir.

Manzara, küçük kasabaları, yüksek kiliseleri veya su yollarını içerebilir.

Kaleler bir bir yükseliyor.

Reklamsız ve sınırsız olarak oluşturabilir ve herhangi bir oyunu oynayabilirsiniz.

Evet. Sınırsız özellikli ve ücretsiz..

Townscaper apk 1.02 mod indir

Townscaper Apk Android için bugün indirin! Bu 33 MB Android uygulaması, önde gelen oyun platformlarından biridir. Bu oyun, her çocuğun birinci sınıf bir oyundan hak ettiği harika materyallere ve güzel görsellere sahiptir.

Yeni bir UX tasarımı gelene kadar Sporda en iyisi olarak kalacak. Bir milyondan fazla tüketicinin Android akıllı telefonlarına bu kadar hızlı indirmesini beklemiyorlardı. Bu oyun 5.0 veya daha üstünü çalıştıran cihazlarda harika çalışıyor. Aksi takdirde başarısız olur.

6.358'den fazla oyla bu oyun, taleplerinizi yerine getirmek için son teknoloji özellikler sunuyor. Yazılımın 1.036 sürümünün yüklenmesi (hata düzeltmeleri ve ek özellikler). Google Play Store'dan indirmek ücretsizdir ve ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Townscaper Apk Download, en iyi Android geliştiricileri tarafından oluşturulmuş ve geliştirilmiş mükemmel bir oyundur.

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar