Truckers of Europe 3 APK MOD 0.28.5 Para Hileli İndir

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

Truckers of Europe 3 En Son güncelleme Sürüm MOD APK indirin! Kamyonun başına geç ve verilen talimatlar ile görevleri tamamlayın. Teslimat sonrası paraları toplayın ve yeni kamyonlar satın alın. Truckers of Europe 3 Para Hileli oynayın!

Truckers of Europe 3 MOD APK 0.28.5 Para Hileli İndir

Truckers of Europe 3 MOD APK 0.28.5 Para Hileli İndir! Bu simülasyon oyunu hayranları için tamamen yeni bir simülasyon oyunumuz var. Bu oyunlar, oyun perakendecilerinde giderek daha popüler hale geliyor. Şimdi Truckers of Europe 3 para hileli mod versiyonuna sahip değilseniz, oyun hakkında bilgi sahibi olmak için aşağıdaki yazıyı okuyun.

Ayrıca; Parking Jam 3D ve Snow race apk oyunlarını oyun delisinde bulabilirsiniz.

Truckers of Europe 3 APK 0.28:

Truckers of Europe 3, görevleri tamamlamak için zaman harcamanız gereken bir kamyon sürüş simülasyon oyunudur. Aldığınız her istek sizi hayranlık uyandıran bir yere götürür. Ayrıca, bu oyunda kilidini açabileceğiniz çok sayıda öğe var, özellikle yeni araçlar.

Bunun dışında, büyük gezegeni çeşitli çevresel yönlerle keşfedebileceğiniz bir simülasyon ortamı olacaktır. Ayrıca para kazanmak için geçmeniz ve mükemmel bir şekilde bitirmeniz gereken aktiviteler sizi bekliyor. Birçok seyahate çıkmak veya çeşitli meslekleri kabul etmek, oyunculara sürükleyici bir deneyim sunar. Bu oyun, diğer simülasyon oyunlarında görülen çeşitli unsurlara sahiptir. Örneğin, bir römork taşırken herhangi bir hata yapmadan ayrıntılı bir şekilde sürüş yapmak için ayarları değiştirebilecek veya bir kamyonu sürerken daha gerçek bir his için görüş açısını değiştirebileceksiniz. Sonuç olarak, oyunun başında size verilen görevi gerçekleştirmek için kamyonun tüm özelliklerini kullanmanız gerekecek.

Truckers of Europe 3 Beta APK :

Oyuna başladığınızda arabanızı ve profilinizi göreceksiniz. Oyunda envanterinizi de görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir projeyi ele almak ve araba yolunuzda yeni öğeler bulmak için harika bir alandır. Bu kriteri başarıyla yerine getirirseniz kazanabileceğiniz para miktarı kadar çekeceğiniz treylerin türünü de dikkate alır. Bunun dışında, alındıktan sonra arabanızı karavana sürecek ve HUD'yi belirlenen yere kadar takip edeceksiniz.

Sürücü yerinde olduğunda, HUD üçüncü şahıs bakış açısıyla veya aracın içinde kapsamlı bir harita görüntüleyebilir. Bu bir simülasyon oyunu olduğu için yakıt deposu ve verdiğiniz hasar gibi gerçekçi bileşenler içerir. Bu iki yön, seyahatleriniz üzerinde etkisi olan oyuncuların dikkatini gerektirir. Hiç kimse karayolunun ortasında aracının veya treylerinin hasar görmesini veya benzininin bitmesini istemez.


Bu oyunun bir başka ilgi çekici yönü, ziyaret edebileceğiniz birçok yerle eşleşen meslekler yelpazesidir. Farklı ve benzersiz çevresiyle sizi sayısız yere götürecek ve yeni bileşenleri gördüğünüzde merakınızı giderecek.

Avrupa Kamyoncuları 3 MOD APK Android için İndir:

MOD İşlevi:

Sınırsız para

Ayrıca, şu anda kullanabileceğiniz birkaç simülasyon oyunu olduğunu unutmayın. Bu oyunları oynamak büyük bir zevk ve heyecandır. Ancak, oyunların orijinal versiyonlarındaki bazı yönlere erişmek oldukça zordur. Satın alma gibi üyelikler gereklidir, ancak sitemizde bulunan tüm kilitsiz ve sahte sürümlere ücretsiz olarak erişebilirsiniz. MOD Sürümü Google Play'i oynamak istemiyorsanız Store veya AppStore konumlarına gidebilirsiniz. Hile sürümleri için aşağıdaki yöntemleri takip edin!

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar