Two Point Hospital Jumbo Edition

Puan: 5.00 (Oylar: 1)

Two point hospital tam sürüm yakın zamanda piyasaya sürülen hastane temalı bir oyundur. Çeşitli eleştirmenlere göre bu oyun, selefi olan hastane temasından sonra yapılmış en iyi hastane temalı oyundur.

Two Point Hospital  PC

Two point hospital tam sürüm yakın zamanda piyasaya sürülen hastane temalı bir oyundur. Çeşitli eleştirmenlere göre bu oyun, selefi olan hastane temasından sonra yapılmış en iyi hastane temalı oyundur. Hatırlarsanız tema hastanesi 1997 yılında kurulmuştu. Zamanında çok başarılı bir oyundu. Neyse ki, bu son sürümde, bu en yeni oyunu oluşturmak için birçok personel ve geliştirici yeniden işe alındı. Hikayenin konusu, özel bir hastanenin baş yöneticisi olarak size sorumluluk verilmesidir. Game two point hospital hastane işini yürütmek için ekipman inşa etmek, satın almak, tıbbi personel ve profesyonel personel bulmakla görevlendirildiniz. İlk başta, diğer simülatör oyuncaklar gibi, size sadece küçük bir miktar sermaye verilecektir. Ancak zamanla bu hastane işini daha üst bir seviyeye taşıyabileceksiniz.

Bu oyundan sıkılırsanız size Stick battle war of legion ve Pou apk hileli oyunlarını önerebilirim.

Grafikler ve oynanış çok akılda kalıcı. Two point hospital nasıl oynanır derseniz, Performansa gelince, çok optimize edilmiş hissediyor. Bu son oyunda nadiren hata veya aksaklıklar bulun. Denemek istemek? Oyunu iki noktalı hastane tam sürümünü ücretsiz indirin. 

YorumlarYorum Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Yorumlar
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Kategorideki Diğer Uygulamalar